Marta Powałowska

Gwiazda „Prosto w serce” zdała egzamin na prawo jazdy!

Posted in Prosto w serce, Strona Główna

Nie chciała zdradzić, które to było podejście….

 Dzięki roli Basi Stasiak w serialu „Prosto w serce” zyskała wielką sympatię widzów. Wystąpiła w „Wydziale zabójstw” i „Przeznaczeniu”, a ostatnio w „Na dobre i na złe”. Marta Powałowska czternastego marca zdała egzamin na prawo jazdy. Poradziła sobie bardzo dobrze, chociaż był to okres pierwszych egzaminów semestralnych na Uniwersytecie Jagiellońskim, gdzie studiuje historię. Nie chciała zdradzić, które to było podejście. Ważne, że się udało.

Marta Powałowska,Gwiazda „Prosto w serce” ma wreszcie prawo jazdy!

Fot. materiały prasowe

Marta  Powałowska przyznaje, że prawdziwy test przeszła dzień wcześniej, kiedy podczas jazdy z instruktorem nagle zza autobusu, wprost na maskę samochodu, wybiegło dziecko. To było wyjątkowo stresujące przeżycie. Aktorka zachowała jednak zimną krew. Jej szybka reakcja i pomoc fachowca pozwoliły uniknąć nieszczęścia.

Marta Powałowska, Gwiazda „Prosto w serce” ma wreszcie prawo jazdy!

Fot. materiały prasowe

Byłam ostatnią osobą w rodzinie, która nie posiadała prawa jazdy. Moje młodsze rodzeństwo, zarówno brat jak i siostra, są już kierowcami. Zawsze były ważniejsze rzeczy do zrealizowania – powiedziała aktorka .Teraz rozgląda się za samochodem, ale kupno pierwszego auta to poważna sprawa. Podobają jej się Citroen C3, Fiat 500 i nowa Honda Civic. Na początek któryś z nich powinien z pewnością się sprawdzić.

Marta Powałowska

Marta Powałowska

# # # # # # #