Grycanki w Vvie!, Monika Jaruzelska, Jaruzelska zniesmaczona sesją Grycanek!

Jaruzelska krytykuje Grycanki!

Posted in Strona Główna

Czepia się czy ma rację?

 Monika Jaruzelska stylistka i projektantka zamieściła na swoim blogu, na portalu Natemat.pl, wpis „Burza lodowa”, w którym napisała co myśli o sesji zdjęciowej popularnych Grycanek na łamach magazynu Viva! – (…) Ja sama patrzę jednak na nią z niesmakiem. Zastanawiam się, czy fotografowanie kilkunastoletnich dziewczyn w wymiętej pościeli hotelowego numeru to dobry pomysł? Czy epatowanie kiczowatą sensualnością dzieci, bez znaczenia w jakim rozmiarze (choć oczywiście duży rozmiar zwielokrotnia efekt) służy budowaniu zaufania do marki Grycan? Czy wywołuje sympatię dla tej Rodziny i Ich wyrobów? Czy kojarzy się z wieloletnią tradycją? – pyta Monika Jaruzelska.

Marta Grycan z córką Gabrielą,Jaruzelska zniesmaczona sesją Grycanek!

Sesja zdjęciowa w magazynie Viva!

Celebrytą może zostać każdy. Popularność zdobywa się szybko, wiarygodność buduje latami… a więc po co ?Piszę o tym z przykrością, przez szacunek dla seniorów rodu, Państwa Elżbiety i Zbigniewa Grycan i przez sentyment do smaku truskawkowych lodów, jeszcze z Zielonej Budki – dodaje. Co Wy na to?

Grycanki w Vivie!Jaruzelska zniesmaczona sesją Grycanek!

Sesja zdjęciowa w magazynie Viva!

 Monika Jaruzelska zniesmaczona sesją Grycanek!

 Monika Jaruzelska zniesmaczona sesją Grycanek!

 Monika Jaruzelska zniesmaczona sesją Grycanek!

# # # # # # # #

5 thoughts

 1. sesja jest obrzydliwa, paskudna, niesmaczna FUJ ale nie za sprawą samego faktu miejscówki pościel/hotel ale kreacji stylizacji i fotek, no i oczywiście tuszy która tu wyjątkowo niekorzystnie wygląda
  nie da się tego oglądać kicz w lux markach

  Odpowiedz

 2. ola z5a

  3 kwietnia 2012

  mnie po prostu szkoda tej pani i jej otluszczonych dzieci. bo ona bedac w tzw. wieku balzakowskim nabyla juz prawo do tej tuszy, ale promowanie niezdrowo utylych dziewczynek, boli. i to nie ma znaczenia jakie nazwisko nosza – sa po prostu niezdrowo grube. gazeta ktora je promuje TO DOPIERO BADZIEWIE!!!!!

  Odpowiedz

 3. monia (ale nie Jaruzelska)

  3 kwietnia 2012

  A ja mam mieszane odczucia. Po pierwsze głodnemu chleb na myśli. Czy już młode dziewczyny z kasą nie mogą po prostu spać w hotelu czy musi się to od razu komuś kojarzyć z jakimś źle pojętym erotyzmem? W zasadzie mnie nie ruszyła ta sesja, już bardziej niesmaczny jest strój tych dziewczyn jakie wybierają na bankiety. Jedyne co to mogłyby być jakieś fajniejsze ciuchy do zdjęć. „Wieloletnią tradycją”…no pewnie Grycanki powinny sobie robić tylko sesje zdjęciowe wzorem Kaczyńskiego najlepiej z dębem bartkiem – to najlepiej będzie kojarzyć się z tradycją etc.
  Obciachowo i wulgarnie się ubierają to jest zarzut pod ich adresem, a co za tym idzie to powoduje takie negatywne skojarzenia. Zmienią stroje to i z lodem matka grycan będzie dobrze wygladać. W programie u Kuby W. pokazały że są bardzo wyluzowane, normalne i wesołe, daleko im też do mentalności paris hilton, ja nie widzę problemu by musiały być bardzo grzeczne i ułożone, byle w lepszym stylu.

  Odpowiedz

 4. Jaruzelska ma rację.Ani to potrzebne, ani smaczne.Dziwię się,że ktoś w tej zacnej firmie „stracił głowę”. Taka reklama jest jej najmniej potrzebna. Zresztą jakością produktów broni sie sama ,a tego typu posunięcia moga jej tylko zaszkodzić.

  Odpowiedz

 5. W 100% ma rację! Amen!

  Odpowiedz