Urbańska i Małaszyński - Najgorsi Aktorzy 2011 roku wybrani!

Urbańska i Małaszyński – Najgorsi Aktorzy 2011 roku!

Posted in Natasza Urbańska, Strona Główna

Przyznano Węże czyli odpowiedniki Złotych Malin dla najgorszych produkcji filmowych minionego roku…

Pomysłodawcami „nagrody” są krytycy Kamil Śmiałkowski, Krzysztof Spór (naczelny portalu Stopklatka) i Konrad Wągrowski (Esensja). W skład przyznającej je akademii weszli dziennikarze i krytycy filmowi.

Urbańska i Małaszyński - Najgorsi Aktorzy 2011 roku wybrani!

Nagrody przyznano aż w 11 kategoriach. Za najgorszego aktora uznano Pawła Małaszyńskiego i jego rolę w filmie „Weekend”, a za najgorszą aktorkę Nataszę Urbańską w „1920 Bitwa Warszawska”. Urbańska zasłużyła zresztą zdaniem akademii aż na trzy tego typu nagrody: Węże Urbańska otrzymała również za duet z Borysem Szycem oraz za scenę z karabinem maszynowym (kategoria „żenująca scena”).

Paweł Małaszyński

Tytuł Wielkiego Węża otrzymał „Wyjazd integracyjny”. Pięć Węży dostał film Jerzego Hoffmana „1920 Bitwa Warszawska”. Nagrodzonym gratulujemy!

Paweł Małaszyński

Natasza Urbańska, Borys Szyc

Natasza Urbańska, Borys Szyc

Paweł Małaszyński

 

# # # # # # #

7 thoughts

 1. Anonim

  15 maja 2012

  Małaszyński trochę się zachłysnął nagłą popularnością, chłopak z prowincji w wielkim mieście. Powinien dokonywać większej selekcji składanych mu propozycji i nie grać w chałturach.

  Odpowiedz

 2. No niestety to prawda , Małaszyński może podobać się paniom , ale aktorem jest bardzo miernym !!!!!! Żadna rola , to przykre , ale żadna rola nie potwierdziła , że ten aktor dyplomowany ma talent !!!!!!!Sympatyczny facet , ale tylko tyle !!!!!

  Odpowiedz

  1. Nie masz racji. Małaszyński to jeden z najbardziej niedocenianych aktorów. Szkoda, bo kiedyś się ockniecie i docenicie jednego z najciekawszych , polskich aktorów. Środowisko filmowe za ten sam 2011 rok uplasowało Małaszyńskiego wśród trójki najlepszych polskich aktorów w nominacjach do Złotej Kaczki, a to chyba o czymś świadczy?
   Zastanawiam się , czyjemu synowi-kuzynowi czy kochankowi-Małaszyński aż tak zagraża, że posuwa się do takiego czarnego PR-u? Ten ktoś bardzo obawia się konkurencji niezwykle charyzmatycznego aktora i porusza zarówno przysłowiowe „niebo, jak i ziemię”, aby aktora zniszczyć.
   To staje się coraz bardziej widoczne.
   Szkoda, że grą jest życie zawodowe niezłego aktora

   Odpowiedz

  2. A jakie filmy z Pawłem Małaszyńskim oglądałeś? Moje ulubione to Biała sukienka, Skrzydlate Świnie, Katyń. Seriale: Magda M. seria 1 i 2, Oficer i Oficerowie, Figo Fago, Czas Honoru seria 3,sztuki teatralne: Sługa dwóch panów, Berek i Kiedy Harry poznał Sally.

   Odpowiedz

 3. Co do Małaszyńskiego-chyba nie jest najgorszy. To niezły aktor, może źle „obsadzany”, nie wiem. Natomiast jeśli idzie o Urbańską, to śliczna i utalentowanana dziewczyna, ale …niechże robi to co naprawdę umie, czyli tańczy i śpiewa, a nie zabiera się za inne działania artystyczne. Niestety, nie we wszystkim można być dobrym. A ona jest świetną aktorką kabaretową. To tylko tyle i aż tyle!

  Odpowiedz

 4. Dla mnie Małaszyński nie jest najgorszym aktorem ponieważ bardzo go lubię bo grał w moim ulubionym serialu M jak miłość Marcina dawną miłość Hanki. A z Urbańską mają rację bo to jest najgorsza aktorka jaką widziałam aktorką jest najgorszą a jako piosenkarka jest lepsza.

  Odpowiedz

 5. a ja na tym byłam w kinie niestety…mówię o „bitwie…”, choć myślałam, że jednak są gorsze produkcje

  Odpowiedz