Aneta Zając przeprowadza się do Warszawy!

Aneta Zając wyprowadza się z Wrocławia!

Posted in Strona Główna

Rezygnuje z serialu?

Aneta Zając pracuje jeszcze i mieszka we Wrocławiu, gdzie kręcone są zdjęcia do „Pierwszej miłości”. Jednak, jak dowiedział się magazyn „Flesz”, aktorka już pod koniec kwietnia czyli po zakończeniu zdjęć, planuje przeprowadzkę do Warszawy. Chce być bliżej rodziny: rodziców i brata, którzy ją wspierają w trudnych chwilach, po rozstaniu z Mikołajem Krawczykiem.  Bliscy Zając  mieszkają właśnie w stolicy.

Aneta Zając przeprowadza się do Warszawy!

Zając ma zamiar zamieszkać w Warszawie na stałe. Jednak, wbrew temu o czym się plotkuje, wcale nie zamierza rezygnować z pracy w serialu. Na plan będzie latać samolotem – jak czytamy. Aktorka dostała też kolejną rolę w serialu – wkrótce pojawi się na planie „Galerii”.

Aneta Zając przeprowadza się do Warszawy!

Aneta Zając przeprowadza się do Warszawy!

Aneta Zając przeprowadza się do Warszawy!

 

# # # # # # # # #

11 thoughts

 1. internauta

  26 sierpnia 2012

  Krawczyk ty dupo wolowa ,taka ladna zone i dzieciaczki ,zamieniles na paszczura.Wlodarczyk to wyrafinowana baba,wspomnisz moje slowa wykorzysta cie z kasy i posle do diabla,ona na to liczy,chodzi jej tylko o kase.

  Odpowiedz

 2. A co ma granie do tego,że palant zostawia żonę i dzieci dla innej(bezwstydna puszczalska włodarczyk!!!!!!!!!!!)

  Odpowiedz

 3. Wlodarczyk i Krawczyk sa siebie warci.Oboje maja nasrane w glowach

  Odpowiedz

 4. Popieram ŚMIERĆ ANCE!!! Milej by sie ogladało bez tego spalonego pasztetu.Bez niej to i ogladalnosc byłaby wyzsza i pewnie atmosfera na planie milsza…Włodarczyk powinna wyleciec,i tak gra jakby miała tam za chwile kopnac w kalendarz.Niech spadaja oboje.Nikt nie jest niezastąpiony,przeciez Pawła w pierwszych odcinkach tez grał inny chłopak(przystojniejszy).Pani Aneto uszy do góry!!!

  Odpowiedz

 5. fanka Anety

  11 maja 2012

  ..a ja nie lubie Agnieszki Wlodarczyk.To ona jest sztuczna i zawsze wszystko robi pod publiczke,a wlasciwie to zawsze jej mama pchala ja do wszystkiego jak marionetke.Nie ma nic gorszego jak uwiesc zajetego faceta i to z dwojka malych dzieci.Uwazam ,ze Mikolaj to d..a wolowa,a nie facet.Fakt..jest przystojny.Agnieszka potrzebuje tylko „ladnego” materialu genetycznego na dziecko i tyle 😉

  Odpowiedz

 6. ***rozwód w serialu…rozwód i w życiu..

  Odpowiedz

 7. i tak serial rozbił związek – to tak moim zdaniem. Stworzenie nowej pary sie do tego przyczynił.. więcej czasu Mikołaj z Agnieszką spędzał i to ich zbliżyło..

  Odpowiedz

 8. śmierć_Ance

  21 kwietnia 2012

  A ja mam nadzieję, że Reżyser zechce podnieść wreszcie oglądalność serialu i uśmierci Ankę. Omijam szerokim łukiem odcinki z jej udziałem. Pozdrawiam Panią Anetkę:)

  Odpowiedz

  1. jamała

   27 lipca 2012

   no przecież już to zrobił.

   Odpowiedz

 9. Nie dziwię się jej . Każdy woli mieć blisko rodzinę. Nic dziwnego ,że wybrała Warszawę.

  Odpowiedz

 10. Fanka Agi od 1997

  10 kwietnia 2012

  I bardzo dobrze nie lubię jej cieszę się że Mikołaj jest z Agą a nie z tą Anetą która sztucznie gra, i nie potrafi śpiewać.

  Odpowiedz