Wojciech Cugowski, Edyta Bartosiewicz, Piotr Cugowski

Bartosiewicz i Bracia na wspólnym singlu!

Posted in Strona Główna

Edyta Bartosiewicz przyjęła zaproszenie Piotra Cugowskiego i napisała tekst do utworu „Nad przepaścią” – nowego singla zespołu „Bracia”. Wokalistka wsparła też Braci wokalnie, występując w chórkach.

[youtube]http://youtu.be/x1uwd3qmJqU[/youtube]

 

– Pewnie niedługo będziecie mogli usłyszeć w radio piosenkę zespołu Bracia pt. ‚Nad przepaścią’. Zostałam poproszona o napisanie tekstu, co zrobiłam prawie bez wahania, bo spodobała mi się melodia oraz głos i ekspresja Piotrka Cugowskiego na przesłanym mi demo. Piotrek już niegdyś zauroczył mnie swoją wersją piosenki ‚Nie proszę o więcej’, co miało olbrzymi wpływ na moją decyzję o współpracy przy ich najnowszym singlu. Będąc w studio, wsparłam chłopaków chórkami, ot tak, po przyjacielsku. To taki mój maleńki krok w kierunku zakończenia własnego projektu. Pozdrawiam Was – Edyta – napisał Bartosiewicz na FB.

 

Wojciech Cugowski, Piotr Cugowski - zespół Bracia

Fot. Studio 69 – Maciej Cyran, Paweł Mazurek

 

# # # #

2 thoughts

  1. resp.

    3 maja 2012

    A co kończysz-Edyto?….Jaki projekt,bo nie kumam….To fajnie,że masz krok od ukończenia go…ten kawałek z Cugowskim jest naprawdę ok..Piękny.

    Odpowiedz

  2. I miałaś rację,bo numer jest bardzo dobry.Piotrek już dawno mnie zauroczył wokalem…jest znakomity!Wasza współpraca dała efekty.Słucha się tego bez końca….i ciągle za mało.Młody Cugowski jest doświadczonym wokalem i mam ochote słuchać tego bez końca!A tekst jest jak zwykle niesamowity.Gratuluje takiego wydarzenia.Naprawdę cudo!

    Odpowiedz