Maciej Kurzajewski, Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska, "Kocham Cię, Polsko!” wcale nie znika anteny!

„Kocham Cię, Polsko!” nie znika ekranu!

Posted in Strona Główna

Wbrew plotkom program z Koroniewską, która zastąpiła Rogalską, ma się lepiej niż show jesienią ubiegłego roku…

 Stacja zdecydowała o tym, że w jesiennej ramówce widzowie zobaczą kolejną serię show „Kocham Cię Polsko” – wynika z informacji portalu Wirtulnemedia.pl.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska,"Kocham Cię, Polsko!” wcale nie znika anteny!

Jak informuje portal Krystyna Kulesza, PR manager w firmie Rochstar, produkującej show, “Kocham Cię Polsko!” będzie kontynuowane, bo program obecnie osiąga lepsze wyniki oglądalności niż jesienią w zeszłym roku. Kulesza zapewnia, że zarówno formuła show jak i skład obsady programu pozostanie bez zmian. Kapitankami drużyn nadal będą Katarzyna Zielińska i Joanna Koroniewska, która wiosną zastąpiła w tej roli Marzenę Rogalską, a show prowadzić będzie dalej Maciej Kurzajewski.

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Zielińska, Joanna Koroniewska

Katarzyna Zielińska

Maciej Kurzajewski, Katarzyna Zielińska,"Kocham Cię, Polsko!” wcale nie znika anteny!

 

# # # # #

One thought

  1. Zeeshan

    14 czerwca 2012

    Szanowna Pani, dajże już na litość Boską spokf3j z tymi protestami pkcrziweo i apelami za.Wy Niemcy powinniście raz na zawsze zdelegalizować tę bandę i rozpędzić w cztery strony świata, pokazując jednoznacznie, o co wam chodzi tak naprawdę w stosunkach polsko-niemieckich.Takie ” kotka za pomocą młotka” ktf3re uskuteczniacie, tylko pokazuje, że tak naprawdę potrzebna wam jest siła, na ktf3rą będzie można, jak zawsze u Niemcf3w, zwalić winę „w razie czego” i umyć ręce. Bezpaństwowi i obconarodowi Naziści (z Marsa).Jeśli Pani chce z tym zrobić naprawdę porządek, to proszę wnieść interpelacje do Bundestagu i zebrać podpisy wśrf3d Niemcf3w o delegalizację NPD, a nie zawracać głowę Polakom.Serdecznie Pozdrawiam

    Odpowiedz