Kasia Moś i Tax Free – pierwsi finaliści Must be the Music. Tylko muzyka

Posted in Must be the music, Strona Główna

Kasia Moś i zespół Tax Free to pierwsi finaliści trzeciej edycji programu Must be the Music. Tylko muzyka. Głosami widzów zespół Tax Free zajął drugie miejsce. Katarzyna Moś podobała się najbardziej i to na nią oddaną najwięcej sms-ów. Trzecie miejsce przypadło 10-letniej Olivii Wieczorek. Pozostali wykonawcy wciąż mają szanse na występ w finale, mogą bowiem walczyć o dwie dzikie karty. Jedną przyznają słuchacze RMF FM, drugą – widzowie Polsatu głosujący na Facebooku.

Katarzyna Moś

Katarzyna Moś

Tax Free

Tax Free

Tax Free

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# # # # # # #

6 thoughts

 1. Article writing is also a fun, if you know after that you can write otherwise it is complex to write.

  Odpowiedz

 2. nie ma co kometować głosu jeśli go ktoś ma, fajnie ubrana, pewnie zarobiła kasy w LV to super będzie się prezentować na scenie, gwiazdki już mogą się bać

  Odpowiedz

 3. Uważam, że Kasia Moś zasłużyła na przejście do finału. Nie zgodzę się natomiast z opinią, że zaśpiewała utwór „Czerwony jak cegła” strasznie. Co to znaczy strasznie? Przecież nie fałszowała, nie pomyliła tekstu; wykonała go prawidłowo. Mnie się podobało. Dziewczyna ma znakomity głos i na wiele Ją stać. Z pewnością jeszcze zaśpiewa tak, że będziemy mieć ciarki. Kibicuję Kasi i mam nadzieję, że da radę.

  Odpowiedz

  1. to raczej oczywiste że powinna przejść dalej o ile nie być na podium, zaśpiewała dobrze bez fałszu itd ale słabo jak na swoje warunki, jej interpretacja mnie nie powaliła, moim zdaniem to nie była dla niej stworzona piosenka

   Odpowiedz

  2. „starsznie” znaczy tyle że nie miałem ochoty się rozpisywać. Też kibicuję Moś by wygrała. A jak słucham „koram cię” w jej towarzystwie i podnietę ludzi tym byle czym, to ręce mi opadają. To nawet nie jest zabawne, może jeszcze za 1 razem, poza tym żenada.

   Odpowiedz

 4. Popieram Moś strasznie zaśpiewała ale prezentowała się bez zarzutu

  Odpowiedz