Cezary Pazura z żoną Edyta Pazura,Cezary Pazura wygrał proces z portalem pudelek

Cezary Pazura wygrał proces z Pudelkiem!

Posted in Strona Główna

 Plotkarski portal musi przeprosić Pazurę i zapłacić aktorowi 50. tysięcy złotych zadośćuczynienia oraz zwrócić koszty procesu. Wyrok jest prawomocny.

W połowie kwietnia zapadł korzystny, prawomocny wyrok dla aktora Cezarego Pazury w procesie pomiędzy nim, a portalem pudelek.pl. Sąd Apelacyjny przyznał rację Cezaremu Pazurze, który domagał się przeprosin za naruszenie jego dóbr osobistych. Ostatecznie portal jest zobowiązany do publikacji przez 72 godziny przeprosin wobec Cezarego Pazury, usunięcia obrażających jego i jego żonę, Edytę, archiwalnych artykułów oraz zapłacenia zadośćuczynienia w kwocie 50 tys. zł, a także pokrycia kosztów procesu.

Cezary Pazura z żoną Edyta Pazura,Cezary Pazura wygrał proces z portalem pudelek

Sąd Apelacyjny oddalił apelację wydawcy portalu pudelek.pl od wyroku sądu okręgowego z 2009 r., który nakazywał wydawcy publikację przeprosin na rzecz Cezarego Pazury za naruszenie jego dóbr osobistych w postaci prawa do prywatności, wizerunku, nietykalności mieszkania i czci poprzez publikacje obraźliwych i kłamliwych informacji – mówi mec. Jerzy Paśko, pełnomocnik Cezarego Pazury, który wraz z mec. Maciejem Lachem, prowadził tę sprawę. – Żądanie uszanowania prywatności nie jest naruszaniem wolności słowa”.

Cezary Pazura z żoną Edyta Pazura

Cezary Pazura oraz jego żona Edyta nie kryją zadowolenia z korzystnego dla nich wyniku procesu mimo, iż toczył się on od września 2008 roku. „Proces kosztował nas dużo stresu i nerwów, ale jestem przekonany, że w obronie prawa do prywatności i czci oraz pozytywnego wizerunku zawsze warto stawić temu czoła – mówi Cezary Pazura.Mam nadzieję, że nasza wygrana ośmieli innych artystów, by walczyli o swoje prawa”.

Cezary Pazura

Cezary Pazura z żoną Edyta Pazura,Cezary Pazura wygrał proces z portalem pudelek.pl,

# # # # # # # #

4 thoughts

 1. ssssssssssssssss

  20 kwietnia 2012

  jaki pozytywny wizerunek ? buhaha należy wpierw go mieć!

  Odpowiedz

 2. bezczelny tupeciarz z tego Cezarego (ta Edyta też wyrachowana) wątpie że dobrze na tym wyjdzie…kij ma dwa końce

  Odpowiedz

 3. „naruszenie prywatnośći” – sam się pcha do mediów a potem narzeka że ktoś ingeruje w jego prywatność, jeżeli o mnie chodzi to może nie być żadnych publikacji w mediach o nim i jego „żonie” i pewnie większości polskiego społeczeństwa również to nie zmartwi. Takie „urodziwe” „święte” ryje. Ohyda.

  Odpowiedz

 4. Nie powinni takich zboczencow pokazywac w mediach i byloby po klopocie.

  Odpowiedz