Natasza Urbańska nie ma dobrej passy

Natasza Urbańska : Zła passa trwa. Czeka ją klapa w Chicago?

Posted in Strona Główna

Urbańska nie ma ostatnio  powodów do radości…Najpierw 3 statuetki Złotych Węży – antynagród, które przyznaje się najgorszym filmom i aktorom, teraz kiepskie wieści zza oceanu. Jak donosi tygodnik „Na Żywo”występ Nataszy Urbańskiej w Chicago z koncertem „Prawy do lewego” może okazać się klapą.

Na reklamowane jako „najbardziej odlotowy koncert świata” przedstawienie jest mało chętnych. Podobno, jak czytamy, na 10 dni przed imprezą sprzedano zaledwie 80 biletów. Jednak, aby przedsięwzięcie się opłaciło trzeba sprzedać około 2 tysięcy biletów. W końcu przyjazd tak licznej ekipy kosztuje organizatorów aż 40 tysięcy dolarów. Za jeden bilet na występ Urbańskiej i zespołu teatru Buffo trzeba wydać od 38 do 58 dolarów. Czyżby brak zainteresowania tym koncertem to była jedynie kwestia ceny?

# # # # # # # #

2 thoughts

  1. Ania z Chicago

    27 kwietnia 2012

    Wasze ploty jak zwykle obróciły się w wielkie „G”.Na Koncercie Nataszy byłam i się świetnie bawilam,a sala była wypelniona po brzegi,nie było wolnych miejsc.Natasza to niedoceniony diament i marnuje się w Polsce jak zwykle pretensjonalnej i nie doceniającej własnych artystów.

    Odpowiedz

  2. jest spoko,da radę

    Odpowiedz