Polsat kręci “Na krawędzi” z Urszulą Grabowską

Posted in Strona Główna

Polsat w pierwszej połowie maja rozpocznie zdjęcia do nowego serialu kryminalnego “Na krawędzi” z Urszulą Grabowską w roli głównej. Produkcja pojawi się w ramówce stacji już jesienią. Główną bohaterką serialu będzie Marta (Urszula Grabowska), która po latach pobytu w Kanadzie wraca do Polski, gdzie zostaje właścicielką czasopisma i zaczyna prowadzić fundację pomagającą ofiarom gwałtów.

Gdy w jej ogrodzie zostaje znalezione ciało jednej z podopiecznych fundacji, Marta postanawia zemścić się na swoich oprawcach.W serialu oprócz Urszuli Grabowskiej zagrają m.in. Maria Niklińska, Marek Bukowski, Przemysław Sadowski, Maja Hirsch, Mirosław Baka i Mateusz Damięcki. Reżyseruje Maciej Dutkiewicz, który jest zarazem współautorem scenariusza – podał serwis Wirtualnemedia.pl.

Pilot serialu “Na krawędzi” nakręcony został we wrześniu 2011 roku, jeszcze pod roboczym tytułem „Dura lex”. Łącznie z nim serial ma liczyć 13 odcinków, które widzowie Polsatu zobaczą na antenie jesienią br. Prawdopodobnie kryminalna produkcja nadawana będzie w niedziele o 22.00, po czwartej edycji programu “Tylko muzyka. Must be the music”.

 

# # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Za dużo tych przygnębiających filmów nic nie potrafią wymyślać.Kopiują z zachodu .

    Odpowiedz

  2. Czy to produkuje Paisa, jak tak to nie ogladam !!!!!!

    Odpowiedz