Marta Grycan o krok od własnego programu!

Marta Grycan : Walczą o nią dwie stacje telewizyjne!

Posted in Magda Gessler

Może też wystąpić w nowym kulinarnym show Magdy Gessler!

Jak dowiedział się magazyn Flesz współpracą z Martą Grycan są zainteresowane TVN oraz Polsat. Co zdradziła magazynowi osoba z firmy Rochstar, która wyprodukowała pilot kulinarno- modowego show. Program ma szansę trafić jesienią na ekrany.

Marta Grycan o krok od własnego programu!

Również Magda Gessler, jak czytamy we Fleszu, dostała propozycję nowego kulinarnego show w TVN. Ma poprowadzić polską wersję „MasterChef”, program w którym trzech profesjonalistów szuka utalentowanych osób, które mogłyby stać się szefami kuchni. Podobno Marta Grycan też dostała propozycję udziału w tym show.

Marta Grycan o krok od własnego programu!

Magdalena Gessler,Marta Grycan o krok od własnego programu!

Marta Grycan o krok od własnego programu!

 

# # # # #

3 thoughts

 1. Dariusz

  8 maja 2012

  Nic mi o tym nie wiadomo by Grycan potafiła gotować na tyle dobrze by nadawać się do tego programu (a wersje zagraniczną oglądałem), co więcej totalny brak gustu jeżeli chodzi o swój wizerunek to jakim cudem ma oceniać wygląda dań, stołów czy wnętrz ? raczej porażka!

  Odpowiedz

 2. Ewelinka

  8 maja 2012

  Z jednej strony piszesz mądrze, bo p. Marta nie ma nic wspólnego z lodami Grycan – prowadzi cukeirnie, a z drugiej wg. mnie jednak na jedzeniu się zna, więc może bęzdie dobra … a wg. mnie na pewno lepsza od p. Gessler której nie toleruje … A wyrazy uznania dla Grycanek za brak kompleksów i za to ze w mediach wreszcie nastaje koneic ery wieszaków na ubrania. !! 🙂

  Odpowiedz

 3. uwazam, ze program tej Pani bedzie równie uday co Woli i Tysio 😛 szkoda na to kasy , a naszego czasu… Marta z tego co wiem prowadzi tylko cukiernie (tak tak lody to zupełnie nie jej bizes) wiec chyba słaby z niej kuchenny autorytet

  Odpowiedz