Edyta Górniak: Jej syn jest w szpitalu,gdzie przeszedł operację!

Synek Górniak jest w szpitalu!

Posted in Edyta Górniak

Gwiazda czuwa przy jego łóżku…

 Ośmioletni Allanek, syn Edyty Górniak i Darka Krupy w sobotę, na placu zabaw w podwarszawskim Milanówku, połamał rękę. Jego mama pracowała wówczas na planie finałowego odcinka „Bitwy na głosy”. Allanek który nocował u swojego taty poszedł z babcią na plac zabaw. Tam runął na ziemię podczas wspinania się po linowych drabinkach – dowiedział się Super Express.

Allanek miał otwarte złamanie z przemieszczeniem w stawie łokciowym. Szybko trafił do Szpitala Bielańskiego w Warszawie, gdzie przeszedł operację. W chorej ręce ma śruby i wzmacniające kończynę druty. – Allanek spędzi w szpitalu kilka dni. Ale szkołę ma z głowy na jakieś trzy tygodnie – zdradza na łamach Super Expressu przyjaciel rodziny.

Edyta Górniak: Jej syn jest w szpitalu,gdzie przeszedł operację!

– Towarzyszę Allanowi cały czas. Jestem dumna, że jest tak dzielny. Rano czekają nas konsultacje konsylium lekarskiego. Mam nadzieję, że noc w szpitalu minie nam spokojnie – powiedziała dziennikowi Edyta Górniak.

Edyta Górniak: Jej syn jest w szpitalu,gdzie przeszedł operację!

 

# # # # # # # #

One thought

  1. mama janka

    7 maja 2012

    byłam z synek w BIelańskim rok temu…ciekawe czy Pani Górniak dostanie prywatnt pokój z synkiem ??? i czy też będzie musiała spać na rozkładanym lóżku jak inne mamy i czy będzie na sali z innymi dziecmi i mamami….hmmmm

    Odpowiedz