Mała czarna od Łapińskiej

Posted in Strona Główna

„Ponadczasowa elegancja i minimalizm są obliczem wyjątkowej kobiety” – powiedziała Izabela Łapińska, autorka najnowszej kolekcji z „Małą czarną” w roli głównej.

Wśród wielbicieli talentu Łapińskiej, którzy przyjęli zaproszenie na jej najnowszy pokaz do Hotelu Polonia Palace byli: Nina Terentiew, Beata Tyszkiewicz, Justyna Steczkowska, Małgorzata Foremniak, Edyta Olszówka, Anita Lipnicka, Kasia Kowalska oraz Anna Popek.

Imprezę prowadził Tomasz Jacyków, a choreografię przygotował Jarosław Szado.

Na wybiegu goście pokazu mieli okazję oglądać wyjątkowe, bardzo kobiece kreacje, dopracowane w najdrobniejszych szczegółach, które zapierają dech w piersiach i sprawiają, że każda kobieta chciałaby je mieć. – Jestem pod wielkim wrażeniem tego pokazu, jak za każdym razem zresztą, gdy oglądam projekty Izabeli Łapińskiej. Myślę, że te sukienki zrobiła z wielką pieczołowitością i wielkim oddaniem. Zresztą wszystkie jej rzeczy są nasycone emocją. Ona do każdej rzeczy podchodzi w ten sposób – bardzo emocjonalnie. I to jest niezwykle wartościowe i wyjątkowe. Sukienki Izabeli Łapińskiej zaczynają żyć na kobiecie. To była esencja kobiecości. Projekty, które widziałam są to po prostu dzieła sztuki. Jestem pod wielkim wrażeniem talentu Izabeli Łapińskiej. To był prawdziwy spektakl – mówiła zachwycona Małgorzata Foremniak.

– Uwielbiam to co robi Iza Łapińska. Nie mówiąc już o samym stylu jej modeli. Ale też o nieprawdopodobnym gatunku materiałów, z których ona to szyje. Podziwiam to bogactwo w skromnej tkaninie. Byłam tylko rozczarowana, że Pan Jacyków nie wystąpił w małej czarnej – żartowała Beata Tyszkiewicz.

Pokaz podobał się także Kasi Kowalskiej. – Cały czas dojrzewam do decyzji o kupnie takiej malej czarnej, bo nie mam jeszcze ani jednej takiej sukienki w swojej szafie. Generalnie staram się nie chodzić w sukienkach, bo mam wrażenie, że wyglądam dziwnie, ale wydaje mi się, że z wiekiem coś tam w mojej głowie się zmienia i dojrzewam do kupna takiej sukienki – zdradziła przy okazji pokazu Łapińskiej Kasia Kowalska.

– Te sukienki były piękne, niezwykle kobiece i seksowne. Iza Łapińska kocha kobiety i to widać. Na jej pokazach za każdym razem czuję się jak w krainie bajki. Te sukienki są przecież jak z innej rzeczywistości. One dodają kobiecie kobiecości – powiedziała Edyta Olszówka.

Fot. Studio 69 – Konrad Korgul

# # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

 1. Hakartis

  24 maja 2012

  Po prostu SUPER!!!!!

  Odpowiedz

 2. monia

  24 maja 2012

  Najlepiej prezentowały się Foremniak i Frąckowiak (bez butów) oraz Ścibakówna; Steczkowska wyglądała koszmarnie.
  Z pokazu ładne sukienki ze zdjęć 1 i 2.

  Odpowiedz