Wystartował jubileuszowy festiwal Sopot TOPtrendy 2012

Posted in Strona Główna

Punktualnie o 20:00 w sopockiej hali Ergo Arena rozpocznie się jubileuszowy X Sopot TOPtrendy Festiwal. W ciągu trzech festiwalowych wieczorów na scenie pojawią się wykonawcy, którzy sprzedali w ubiegłym roku najwięcej płyt, muzyczna młodzież wyznaczająca najnowsze trendy, gwiazdy kochane od lat i najlepsi polscy kabareciarze.

Pierwszego dnia Festiwalu odbędą się trzy koncerty: TOP oraz dwa jubileusze. W koncercie TOP na scenie pojawią się: Anna Maria Jopek, Yugopolis , Stanisław Soyka, Sylwia Grzeszczak, Maciej Maleńczuk z zespołem Psychodancing, Zakopower, Star Guard Muffin z Kamilem Bednarkiem oraz Maryla Rodowicz.

Maryla Rodowicz da specjalny koncert jubileuszowy zatytułowany „Czterdziestka Małgośki”, w którym usłyszymy największe przeboje tej cenionej i wciąż utrzymującej się na topie wokalistki:  „Remedium”, „Wielka woda”, „Niech żyje bal” czy „Dziś prawdziwych Cyganów już nie ma”, „Hej Sokoły”, „Kolorowe jarmarki” czy wielki przebój z 1992 roku „To już było”.

Wieczór dopełni koncert jubileuszowy zespołu Bajm z Beatą Kozidrak, która utworem „Piechotą do lata” wywalczyła nagrodę na festiwalu w Opolu w 1978 roku. Jubileusz Bajmu poprowadzą Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz.

Agata Młynarska i Krzysztof Ibisz na Sopot TOPtrendy Festiwal

Fot. Studio 69 – Ania Mioduszewska, Konrad Korgul

# # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. Ja osobiscie juz mam dosyc p.Rodowicz i p. Kozidrak. Wlasnie !!!!!!!!!spiewaja od wiekow te same utwory i caly czas mysla ze sa wielkimi gwiazdami. To zenujace ze nie potrafia odejsc z chonorem. Dla mnie wielkim autorytetem jest PANI SANTOR,PANI GERMAN i wiele innych wspanialych pan kture potrafia pieknie spiewac i pieknie sie zestarzec.Dla tych pan WIELKI SZACUNEK TO JEST KLASA.

    Odpowiedz