Widawska, Żmuda-Trzebiatowska, Kazadi, Dygant,Hity i porażki modowe gwiazd na pokazie BOHOBOCO

Tłum gwiazd na pokazie BOHOBOCO! Dużo zdjęć!

Posted in Strona Główna

Zobacz kreacje jakie  na ten wieczór wybrały nasze gwiazdy….

W SOHO FACTORY projektanci Kamil Owczarek i Michał Gilbert Lach – tworzący duet BOHOBOCO zaprezentowali swoją autorską kolekcję na jesień i zimę 2012/13. Na wybiegu królowały: elegancka czerń, srebro, złoto i ponadczasowe szarości. Gwiazdy na pokaz stawiły się tłumnie. Do Soho Factory przybyli: Marta Żmuda – Trzebiatowska, Agnieszka Szulim, Katarzyna Glinka,Agnieszka Wagner,Aleksandra Kisio,Anna Samusionek, Omenaa Mensah, Marta Wierzbicka z ukochanym, Łukasz Garlicki, Mariusz Treliński, bez Edyty Herbuś, która wyjechała do Sopotu, Agnieszka Dygant, Honorata Honey Skarbek, Grażyna Wolszczak i Cezary Harasimowicz oraz Patricia Kazadi i Małgorzata Socha.

Patricia Kazadi, Hity i porażki modowe gwiazd na pokazie BOHOBOCO

Ultrakobiece, proste w formie projekty oraz pełne przepychu tkaniny o różnorodnej strukturze stworzyły niespotykany dotąd efekt ekskluzywnego minimalizmu. Idealnym dopełnieniem stylizacji projektantów była biżuteria SWAROVSKIEGO oraz niezwykle kobiecy makijaż ESTĒE LAUDER.

Omenaa Mensah

Zachwycony pokazem był Mariusz Treliński, który wraz z Łukaszem Garlickim komentowali między sobą na gorąco projekty BOHOBOCO. – Ja się fascynuję sztuką, choć brzmi to pretensjonalnie, a moda jest jej częścią. Staram się obserwować to co jest ciekawe. A duet Bohoboco jest szalenie utalentowany. Ja od wielu lat nie widziałem w Polsce czegoś na takim poziomie. To jest niezwykła odwaga i siła robić rzeczy tak strasznie skromne, minimalistyczne, a tak bardzo wyrafinowane. Jestem absolutnie zafascynowany tym pokazem. Parokrotnie współpracowałem z projektantami, zapraszając ich do opery, bo bardzo lubię wykorzystywać współczesne trendy. Staram się wyławiać takie nazwiska. Uważam, że ten duet to osoby, które bardzo dużo jeszcze zrobią – dzielił się wrażeniami po pokazie Mariusz Treliński.

Marta Żmuda Trzebiatowska

– Bardzo mi się podobał ten pokaz – ładny, klasyczny, prosty. Te kreacje można nosić zarówno na co dzień, ale także na wieczór. Sama mam dziś na sobie sukienkę od chłopaków z Bohoboco – stwierdziła Daria Widawska.

Marta Wierzbicka

Małgorzata Socha

W kreacji projektantów, którzy tego wieczoru mieli swój autorski pokaz, pojawiła się też Katarzyna Glinka. – Bardzo lubię styl Bohoboco. Nie ukrywam, że są to jedni z moich ulubionych projektantów. Wszystkie ich projekty mogłabym założyć, bo wpisują się w moją stylistykę. Bardzo ich cenię – powiedziała Katarzyna Glinka.

Maja Bohosiewicz

– Ta kolekcja jest dość mroczna, troszkę mnie to zaskoczyło. Ale podoba mi się to. Ja bardzo lubię takie klimaty. Na tym pokazie wypatrzyłam już kilka kreacji, które chciałabym założyć. Mam nadzieję, że zdarzy się po temu odpowiednia okazja – stwierdziła Marta Żmuda – Trzebiatowska.

Katarzyna Pyszyńska

Katarzyna Glinka,

Katarzyna Burzyńska

Karolina Malinowska

Honorata Honey Skarbek

Grażyna Wolszczak

Ewa Szabatin

Dorota Czaja

Daria Widawska

Anna Wendzikowska

Anna Samusionek

Anna Puœlecka

Aleksandra Kisio,

Agnieszka Więdłocha,

Agnieszka Wagner

Agnieszka Szulim

Agnieszka Dygant,

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

8 thoughts

 1. Jerzorek

  5 czerwca 2012

  Omena – kobieto! Weź, przytyj choć ociupinę!

  Odpowiedz

 2. monia

  30 maja 2012

  Bohosiewicz okropna sukienka, Wolszczak umaczana w farbie ale włosy ładne,Wagner ładny kolor sukienki ale fason już nie,
  Malinowska moim zdanem nietrafione ścięcie włosów strój też nieciekawy i przydalby się siłownia lub inny sport, Puślecka niekształtny wór zamiast sukni
  Żmuda, Omena wyłaczając buty, Kisio Wendzikowska,(…) najbardziej ok sposród tych tutaj

  Odpowiedz

 3. a u Kazadi

  29 maja 2012

  ślimak ślimak pokaż rogi dam ci sera na pierogi 🙂

  Odpowiedz

 4. to co wrzucily sobie na grzbiet panie Pulecka, Wolszczak, Wierzbicka, w zaden ludzki sposob nie mozna nazwac kreacjami. wygladaja jak karykatury. i smieszno i straszno.

  Odpowiedz

 5. Dariusz

  28 maja 2012

  a co Marta Wierzbicka z sobą zrobiła, kompletna deformacja sylwetki, komicznie to wygląda

  Odpowiedz

 6. mama janka

  28 maja 2012

  glinka jak stara baba się ubrała brzydko wygląda wg mnie – ciotkowato!

  Odpowiedz

 7. najbardziej naturalna tu jest Marta Żmuda Trzebiatowska, super!

  Odpowiedz

  1. nie wszystkie mają zgrabne kobiece nogi do tych zalicza się niestety Marta.

   Odpowiedz