Robert Kupisz na Dzikim Zachodzie!

Posted in Strona Główna

Tradycyjnie w Soho Factory w Warszawie Robert Kupisz pokazał swoją najnowszą kolekcję na wiosnę i lato 2013. Tym razem projektant przeniósł swoich gości w klimat Dzikiego Zachodu. Wśród wielbicieli jego pomysłów na modę byli: Magdalena Schejbal z partnerem, Maja Ostaszewska, Joanna Horodyńska, Patricia Kazadi, Szymon Majewski z żoną, Marysia Sadowska, Edyta Herbuś, Beata Tadla, Karina Kunkiewicz oraz Iza Kuna.

Na wybiegu królowały stroje rodem z Dzikiego Zachodu. Modelki w kowbojskich kapeluszach, pióropuszach, kraciastych, powłóczystych spódnicach, jeansach i skąpych spodenkach.

– Ogromnie podobała mi się ta kolekcja. Uwielbiam to co robi Robert, zawsze z rozmachem. Mam zresztą dużo jego ubrań. Jego pokazy są zawsze bardzo bogate. Zachwyciła mnie przede wszystkim różnorodność i wielość barw. Do tej pory Robert Kupisz miał pokazy zgaszone kolorystycznie. Tym razem widzieliśmy dużo pięknych kolorów. To był bardzo piękny, romantyczny pokaz – dzieliła się wrażeniami Maja Ostaszewska.

Pokaz Kupisza w doskonały nastrój wprawił też Edytę Herbuś. – Nie jestem zaskoczona tym, że pokaz był fantastyczny. Odkąd znam Roberta charakteryzuje się tym, że potrafi wokół siebie stworzyć taki magiczny, niesamowity nastrój. Dzisiaj po raz kolejny to udowodnił. Nie tylko swoimi pomysłami. To była taka odsłona kobiecości według Roberta Kupisza czyli nonszalancja, która jest jego najmocniejszą stroną. Ten pokaz wprawił wszystkich w dobre samopoczucie. Widać było, że kobiety prezentujące te kreacje świetnie się czują w swoim ciele, ale przede wszystkim w ciuchach zaprojektowanych przez Roberta. Każda z dziewczyn, która wychodziła dzisiaj na wybieg błyszczała. Mnie się udzielił ten nastrój. Szczególnie, że pierwszy utwór jaki usłyszeliśmy to był utwór, do którego kiedyś wspólnie tworzyliśmy formację taneczną. Jestem tym wzruszona i bardzo z Roberta dumna. Wypatrzyłam mnóstwo pięknych rzeczy. Bardzo spodobały mi się spodenki, ale należałoby wnikliwie przeanalizować stan pośladków, zanim się je włoży. Podobały mi się też sukienki, płaszcz w kratę, niebieska krótka kurtka zza długimi rękawami – wyliczała zachwycona Herbuś.

Magda Schejbal, tak jak Edyta Herbuś zwróciła uwagę na muzykę jaka towarzyszyła pokazowi Kupisza. – Bardzo mi się podobał ten pokaz. Chcę chodzić w takich rzeczach. Są dziewczyny, które lubią taki styl i są takie, które go nie lubią. Ja czułabym się w nim dobrze. Poza tym uwielbiam Ennio Moricone, więc mnie cały anturaż pokazu Kupisza porwał z chwilą, gdy tylko usłyszałam pierwsze dźwięki muzyki – powiedziała Magda Schejbal.

Fot. Studio 69 – Marcin Kmieciński, Radek Piłat

# # # # # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. PANI OLEJNIK JAKBY WYCHODZILA Z CALONOCNEGO DANCINGU KOBIETO KUP SOBIE LUSTRO I GRZEBIEN. TEN JEJ FACET MUSI BYC IMPOTENTEM CHYBA.

  Odpowiedz

 2. monia

  31 maja 2012

  Bohosiewicz strasznie, Herbuś i Ostaszewska ok wyglądają; orłem Kupisza można już zwymiotować przejadł się już;
  niektóre długie spódnice z jakby z halką wystającą spoko kiedyś na wsiach takie noszono wygoda i moze się wymiętolić

  Odpowiedz

 3. paskuda, ubrania tego fryzjera to koszmar w samo południe, do krów !!

  Odpowiedz