Magiczny Dzień Dziecka z „Sorcery: Świat Magii”

Posted in Strona Główna

Jak sprawić swoim podopiecznym frajdę z okazji zbliżającego się Dnia Dziecka? Firma Sony wyszła naprzeciw zatroskanym rodzicom, którzy zastanawiają się nad podarunkiem. Jaki prezent będzie praktyczny, edukacyjny i posłuży nie tylko dziecku, ale także całej rodzinie?

29 maja zbliżający się Dzień Dziecka celebrowano wraz z PlayStation. Na imprezie nie zabrakło celebrytów oraz dzieci, dla których przemierzanie magicznego świata okazało się spełnieniem marzeń. Wydarzenie obfitowało w atrakcje: zabawy z czarodziejem, malowanie buziek oraz mnóstwo emocji.

 

Najnowsza gra „Sorcery: Świat Magii” to zabawa w której uczestnik staje się czarodziejem i z użyciem magii przechodzi kolejne etapy swojej magicznej przygody. Dzięki kontrolerowi ruchu, który zmienia się w prawdziwą czarodziejska różdżkę możemy przenosić przedmioty, przyrządzać napoje czy zmieniać ludzi w zwierzęta…

Dodatkowo sama konsola ucieszy także rodziców. Tatę – dzięki wbudowanemu odtwarzaczowi Blu-ray, mamę – która dzięki grom fitnessowym będzie mogła pozwolić sobie na chwile relaksu podczas opieki nad małym dzieckiem, a także nastolatków – którzy będą świetnie bawić się przy grach tanecznych.

Fot. ARCHIWUM MAGNIFICO

# # # # # #

One thought

  1. Dawno nie widziałam Pani Oli Woźniak którą bardzo lubię za rolę Kasi w moim ulubionym serialu 13 posterunek szkoda że tak rzadko mogę widywać Panią Olę na ekranie.

    Odpowiedz