Dawid Podsiadło wygrał drugą edycję X Factor

Posted in Strona Główna, X-Factor

Dawid Podsiadło, małomówny podopieczny jurorki Okupnik, zwyciężył w drugiej edycji show X Factor. Dawid pokonał Marcina Spennera (kórym opiekował się Wojewódzki) i zespół The Chance z grupy Mozila.

Helena Palej (APART), Dawid Podsiadło

Podsiadło ucieszył się na swój sposób – to znaczy prawie nic nie powiedział poza: „Chyba zrobię przysiad”. I zrobił, co wywołało burzę oklasków. Dawid Podsiadło po swym występie w X Factor wzbogacił się o 100 tys. zł i kontrakt płytowy.

Fot. Studio 69 – Radek Piłat

# # # # # # #

2 thoughts

 1. miranda

  4 czerwca 2012

  A moim zdaniem zaśpiewał z Katie bardzo dobrze, choć za cicho. Po pierwszych odcinkach stawiałam na Spenera, ale w kolejnych odcinkach dobierali mu coraz gorszy repertuar. Po pierwszych utworach podczas finału, doszłam do wniosku, że nie wiem na którego z chłopaków bym zagłosowała. Po występie Dawida z Katie nie miałam wątpliwości, kto wygra ten finał 🙂

  Odpowiedz

 2. Dariusz

  2 czerwca 2012

  Ale Podsiadło z Katie zaśpiewał najgorzej, wiadomo Katie popularna i ładna, plus piosenka lekka w odbiorze to dobija głosów. Występ w finale jednak beznadziejny o wiele lepiej THe Chance i Spenner! Generalnie wszyscy ok.

  Odpowiedz