Otwarcie Chic Body&Hair SPA

Znane matki i córki na zielonym dywanie…

Posted in Strona Główna

W niedzielne popołudnie otwarto w Warszawie wyjątkowe miejsce – Chic Body&Hair SPA.

Właścicielki salonu – mama i córka czyli Małgorzata i Agnieszka Maciejczyk zaprosiły znane i lubiane córki z mamami oraz znane i lubiane mamy z córkami, które wcieliły się w ambasadorki ich salonu. Licznie przybyłym gościom zaserwowano przekąski od Magdy Gessler i tort z cukrowym brylantem, a ucztę dla ducha przygotowała Małgorzata Bernatowicz.

Weronika Rosati, Kaja ŒŚródka,Znane matki i córki na zielonym dywanie w Chic Body&Hair SPA

Na zielonym dywanie z prawdziwej trawy od florystki Marii Serafinowicz pojawiły się: Beata Tyszkiewicz z córką Karoliną Wajdą, Laura Samojłowicz z mamą Grażyną, Anna Gzyra z mamą Anetą, Kaja Śródka z mamą Małgorzatą Braszką oraz Weronika Rosati z mamą Teresą. Na spotkanie przybyli także: Anna Popek z córką Oliwką, Anna Samusionek, Tomasz Stockinger z partnerką Ewą, Ada Fijał oraz Mateusz Damięcki z ukochaną Patrycją. W salonie pojawiła się też Ewa Kasprzyk, której córka Małgorzata Bernatowicz dała tego popołudnia wraz z grupą MashMish krótki recital.

Mateusz Damięcki, Paulina Andrzejewska,Znane matki i córki na zielonym dywanie w Chic Body&Hair SPA

W Chic Body&Hair SPA gwiazdy oraz inne klientki będą mogły korzystać z pomocy i fachowej wiedzy Jarosława Szado, stylisty gwiazd. – Zaproponowano mi indywidualne konsultacje. Jeżeli któraś z klientek salonu będzie chciała pójść ze mną na zakupy lub skonsultować się w kwestii garderoby, to służę pomocą. Mam w Chic Body&Hair SPA swój gabinet, w którym będzie mnie można zastać. Będę między innymi stylizował gwiazdy wychodzące na imprezy, ale też inne klientki, które będą chciały skorzystać z usług tego salonu – tłumaczy Jarosław Szado, stylista i choreograf, który w nowo otwartym salonie będzie konsultantem do spraw wizerunku.

Małgorzata i Agnieszka Maciejczyk, Weronika Rosati z mamą Teresą Rosati,Znane matki i córki na zielonym dywanie w Chic Body&Hair SPA

Współpracować z tym salonem będzie także Marcin Łopucki, mąż Katarzyny Skrzyneckiej, której nie zabrakło na otwarciu. – Zajmę się sprawami dietetycznymi i kulturą fizyczną. Odchudzaniem, zdrowym trybem życia, wdrażaniem programów żywieniowych. Będę udzielał porad dotyczących doboru odpowiednich ćwiczeń, nie tylko odchudzających, ale wprowadzających do danych dyscyplin sportowych. Być może Panowie również będą chcieli skorzystać z tego typu porad – wyjaśnia Marcin Łopucki, dietetyk i osobisty trener, a przede wszystkim międzynarodowy mistrz w fitnessie męskim.

Laura Samojłowicz z mamą Grażyną,Znane matki i córki na zielonym dywanie w Chic Body&Hair SPA

Chic Body&Hair SPA to jedyne takie miejsce w Polsce – gwiazdy mają tam swój własny buduar, w którym będą mogły przygotować się kompleksowo do wielkiego wyjścia. To tam styliści dostarczać im będą wybrane wcześniej kreacje na wieczór. Po zabiegach upiększających, czesaniu i wykonaniu makijażu gwiazdy założą kreację i wprost z salonu będą mogły wyjść na imprezę. Nic dziwnego, że ten pomysł znalazł wśród nich uznanie. – To jest genialny pomysł. Bo nam czasami jest potrzebna pomoc w postaci ułożenia włosów czy zrobienia makijażu. Nie możemy się same zajmować tym wszystkim przed wielkim wyjściem czy nawet przed tym mniejszym. Teraz będziemy mogły przyjść do miejsca, gdzie zaufani ludzie zrobią nam całą stylizację wizerunku przed wyjściem. Nie trzeba się też będzie martwić o kreację. To jest bardzo fajny pomysł – stwierdziła Laura Samojłowicz, serialowa Natalia Lipska z „Hotelu 52”.

Katarzyna Skrzynecka, Marcin Łopucki

Ambasadorką Chic Body&Hair SPA została też Anna Gzyra. – Spodobała mi się idea tego miejsca, to po pierwsze. Po drugie – jakość produktu i poziom usług, który proponują właścicielki. Poza tym miejsce jest świetnie wykończone. Myślę, że to przedsięwzięcie ma ogromną szanse na wielkie powodzenie. Nie znam drugiego takiego miejsca, w którym będzie się można od początku do końca przygotować przed wyjściem na imprezę. Jest mnóstwo salonów kosmetycznych czy fryzjerskich, ale tylko tutaj będzie to robione w sposób kompleksowy. To jest naprawdę fajny pomysł – powiedziała Anna Gzyra, znana między innymi z serialu „M jak miłość”.

Kaja ŒŚródka z mamą Małgorzatą Braszką

Obecnej na otwarciu Ewie Kasprzyk również podoba się idea salonu. –Myślę, że takie miejsce jest potrzebne. Można tu się będzie nie tylko ubrać w odpowiednią do wyjścia kreację, ale też zrobić makijaż czy fryzurę. I tak przygotowanym wyjść na imprezę – powiedziała Ewa Kasprzyk.

Jarosław Szado, Jolanta Borowiec

Ewa Kasprzyk z córką Małgorzatą Bernatowicz

Beata Tyszkiewicz, Katarzyna Skrzynecka

Anna Samusionek, Jolanta Borowiec, Anna Popek

Anna Popek z córką Oliwią

Anna Gzyra z mamą Anetą

Agnieszka Maciejczyk, Beata Tyszkiewicz, Karolina Wajda

For. Radek Piłat – Studio69

 

# # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Córka Kasprzyk ja Grycanka a Kaja Śródka z tą swoja długą gębą wygląda jak koń który nie mówi

    Odpowiedz

  2. Przepiękne miejsce i wspaniały zabieg liftingujący marki Danne Montague King – wcale się nie dziwie że gwiazdy z niego korzystają 🙂

    Odpowiedz