ESOTIQ PRESENTS FASHION LOVES FOOTBALL, czyli moda i piłka podczas Euro 2012

Posted in Strona Główna

W warszawskiej restauracji Paros odbyła się konferencja prasowa, podczas której poinformowano 0 prestiżowych imprezach w czasie EURO 2012 z udziałem gwiazd  świata mody i piłki nożnej, które przyjadą do Warszawy, by uczcić Mistrzostwa Europy oraz 15. Urodziny FashionTV. 

8 czerwca 2012 r. po raz pierwszy taras widokowy na XXX piętrze Pałacu Kultury i Nauki zamieni się w klubowy FashionTV Sky Lounge, gdzie FashionTV i Polish Sport Promotion zorganizują gorący SKY IS THE LIMIT VIP Party z widokiem na rozżarzoną światłem Warszawę.

Impreza odbędzie się w dniu otwarcia Mistrzostw Europy w Piłce Nożnej UEFA EURO 2012, tuż po meczu Polska – Grecja. Piękne modelki, światowa muzyka, nocna panorama stolicy będą rozgrzewały atmosferę na parkiecie tarasu widokowego najbardziej monumentalnego budynku miasta Warszawy.

Wydarzenie to jest początkiem miesięcznego cyklu imprez Warsaw Sky Lounge.

12 czerwca 2012 r. odbędzie się nie tylko mecz Polska – Rosja, ale także wielka Gala „ESOTIQ PRESENTS FASHION LOVES FOOTBALL”. O godzinie 22:30 w Teatrze Wielkim polskie i międzynarodowe gwiazdy przechodząc po najdłuższym w historii teatru czerwonym dywanie zostaną powitane rumem Dictador.

Galę poprowadzi prezenterka FashionTV Hofit Golan. Chwilę później rozpocznie się bogaty program artystyczny, transmitowany przez FashionTV. Po raz pierwszy w Polsce pojawią się kolekcje kilku największych projektantów mody jednocześnie.

Widzowie obejrzą m.in pokazy kreacji przygotowanych przez: Jean Paul Gaultier, Escada, Gino Rossi, Georges Hobeika, Agatha Ruiz de la Prada, Igor Chapurin, On Aura Tout Vu, F-Couture. Polskich projektantów będzie reprezentować Eva Minge. 

Dodatkową atrakcją będą koncerty gwiazd muzyki zagranicznej i polskiej. W ramach wydarzenia wystąpią Patricia Kaas oraz Natalia Lesz. O bezpieczeństwo i komfort gwiazd zadba Volvo Auto Polska oraz Euroservice Autoryzowany Dealer Volvo świadcząc obsługę VIP Shutlle.

Istotnym elementem Gali „ESOTIQ PRESENTS FASHION LOVES FOOTBALL” będzie aukcja charytatywna na rzecz organizacji Diambars, która zajmuje się prowadzeniem szkółek futbolowych oraz budową i organizacją szkół w Afryce. W ramach aukcji zlicytowane zostaną wyjątkowe pamiątki futbolowe przekazane przez najbardziej znanych piłkarzy, jak również kreacja libańskiego projektanta mody Georges Hobeika, który ubiera między innymi Evę Longorię.

Do Polski przyjadą: Patrick Vieira, Bernard Lama, Jimmy Adjiovi-Boco, Samuel Eto’o, Fabio Cannavaro, Liliam Thuram, Christian Karembeu, Emmanuel Petit, Ruud Gullit, Robert Pires, Oumar Dieng, Antoine Kombouare i inni.

Wydarzenia „ESOTIQ PRESENTS FASHION LOVES FOOTBALL” będą jedynymi imprezami w Warszawie, które umiejętnie łączą wielką modę, światową muzykę i akcje dobroczynne z piłką nożną.

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. […] ESOTIQ PRESENTS FASHION LOVES FOOTBALL, czyli moda i piłka podczas Euro 2012 […]

  Odpowiedz

 2. super pomysł

  Odpowiedz

 3. Esotiq miał kiedyś jakość bardzo kiepską ale reklamę i pr wielki ciekawe czy coś się zmieniło w tej kwestii

  Odpowiedz

 4. Facynujące – odlot! A gdzie w tym wszystkim emocje sportowe, napuszone, nudne to wszystko, nowobogackie i takie wtórne…

  Odpowiedz