Krzysztof KASA Kasowski, KASA napisał książkę!

KASA napisał książkę o rodzimym showbiznesie!

Posted in Strona Główna

Czy „KONTRAKT” wstrząśnie polskim showbiznesem?

Książka „Kontrakt” Krzysztofa Kasowskiego jest już w księgarniach! To historia wzlotu i upadku muzyka o pseudonimie KRIS, który podpisując kontrakt z dużą firmą płytową postawił wszystko na jedną kartę.

Krzysztof KASA Kasowski, KASA napisał książkę!

Autor nie oszczędza w książce nikogo, opisuje brutalny świat rodzimego showbiznesu, mocno zakrapiane imprezy, łatwe dziewczyny chcące ogrzać się w blasku sławy czyli świat, w którym bohater zanurza się całkowicie i w końcu tonie. „Kontrakt” to swoista przestroga przed pozornie kolorowym światem showbiznesu !Choć historia przedstawiona w książce jest fikcją, to jednak wiele postaci czy sytuacji pojawiających się w niej jest prawdziwa….

Krzysztof KASA Kasowski, KASA napisał książkę!

„KONTRAKT” to najprawdopodobniej pierwsza literacka próba opisania realiów polskiego showbiznesu. Główny bohater, początkujący wokalista Kris, podpisuje umowę z dużą firmą fonograficzną. Z miejsca zgadza się na wszystkie postawione mu warunki. Błyskawicznie nagrywa swój pierwszy album i zostaje typowym, komercyjnym produktem firmy płytowej. Jego życie się zmienia o sto osiemdziesiąt stopni. Staje się sławny, zaczyna koncertować, świetnie zarabia, jest zapraszany do programów telewizyjnych oraz na festiwale muzyczne. Rzuca się w wir niekończących się imprez, bez skrupułów korzysta ze swojej rosnącej popularności. Po kilku latach, eksploatowany przez firmę płytową traci wenę twórczą i popada w nałogi. Skłócony z promotorami nie przedłuża kontraktu i jego kariera chyli się ku upadkowi. Niespodziewanie dzwoni do niego ktoś, kto gwarantuje mu szybki powrót na szczyt. Wystarczy tylko jeden podpis…

Krzysztof KASA Kasowski, KASA napisał książkę!

Krzysztof KASA Kasowski, KASA napisał książkę!

# # # #

4 thoughts

 1. to trochę dziwne!

  Odpowiedz

 2. ola grek

  14 czerwca 2012

  żałosny typ. robi kupę we własne gniazdo. pseudoartysta. niemiluch.

  Odpowiedz

 3. Jezeli tak uwazasz, to po co wogole wchodzisz na Vipnews?

  Odpowiedz

 4. polski shołbiznes?? lol…te pacynki mają torchę za duże mniemanie o sobie

  Odpowiedz