Gwiazdy na pokazie ZUO CORP

Gwiazdy na pokazie ZUO CORP

Posted in Strona Główna

Późnym wieczorem Zuo Corp pokazał swoją kolekcję „Jungle Gardenia”. Gości zaproszono do auli Wydziału Fizyki Politechniki Warszawskiej. Wśród tych, którzy obejrzeli to niezwykłe widowisko byli: Katarzyna Zielińska, Anna Dereszowska, Marietta Żukowska, Marina Łuczenko, Tomasz Jacyków,  Małgorzata Socha, Michał Piróg, Katarzyna Herman, Ewa Szabatin i Violetta Arlak.

Pokaz ZUO CORP - Zobacz gości imprezy!

To był zupełnie inny pokaz od tych, do których bywalcy rodzimych prezentacji mody są przyzwyczajeni. Zamiast klasycznego wybiegu, dla 21 modelek przygotowano podświetlane podesty. To stojąc na nich zaprezentowały pełne przepychu kreacje z najnowszej kolekcji Zuo Corp. Punktem kulminacyjnym pokazu była prezentacja wartej 35 000 złotych sukni balowej wykonanej z białego sprasowanego jedwabiu. Suknia wyszyta została koronką oraz kryształami. Widowisku z daleka przyglądał się dumny paw. Po prezentacji gości zaproszono do obejrzenia kolekcji z bliska. Tłum gości przechadzał się z ciekawością wśród zastygłych w bezruchu na podestach modelek.

Pokaz ZUO CORP - Zobacz gości imprezy!

W zasadzie w ogóle nie chodzę na pokazy mody. Tym razem postanowiłam przyjść, bo mam dwie rzeczy w szafie tej marki. Bardzo sobie je cenię. Lubię Zuo Corp, bo proponuje rzeczy wygodne. Jedna rzecz, którą nabyłam z tej firmy to swetro-płaszcz w kolorze czerni. Jest już zużyty absolutnie. Druga rzecz to sukienka. Na początku wydawała mi się dziwna. Ale gdy ją założyłam to nabrała zupełnie innych kształtów. Każdy w tej marce znajdzie coś dla siebie. W ich rzeczach dobrze wyglądają zarówno chude jak i grubsze osoby – powiedziała Viola Arlak.

Zachwycony widowiskiem przygotowanym przez Zuo Corp był Michał Piróg. – Bardzo fajny pokaz. Bez warszawskiego nadęcia. Prosty, fajny pomysł. To jest bardzo miłe, że ktoś pomyślał, że jest taka, a nie inna lokalizacja i umożliwiono gościom dokładne obejrzenie kolekcji. To fajny zabieg. Jestem tylko zły, że nie było męskich ciuchów. A tak na poważnie – uważam, że Zuo to jedna z fajniejszych firm, która niczego nie robi na siłę. Starają się, aby to było w miarę dostępne dla wszystkich. Zaliczam ten pokaz do udanych – komplementował Michał Piróg.

Marieta Żukowska

Z ciekawością pokazowi przyglądała się także Katarzyna Herman, która na ten wieczór założyła żakiet od Zuo Corp. – Rzadko chodzę na pokazy. Ten zaciekawił mnie, bo wydaje mi się, że Zuo Corp próbują robić coś swojego. Nie ściągają z zachodu, nie powtarzają. Cienię ich za to, że im się chce. Bardzo podobała mi się konwencja tego pokazu, bo lubię tego typu teatralne formy. Z klasycznymi pokazami mam problem – dziewczyny za szybko przechodzą przed oczami, Wiele tygodni pracy, a pokaz trwa tak krótko. Dzisiaj dziewczyny stały i można je było dokładnie obejrzeć, ale też mogły by stać jeszcze pół godziny dłużej. Choć wiem, że to bezlitosne wobec tych dziewczyn – żartowała Katarzyna Herman po pokazie. – Podobała mi się bardzo ślubna sukienka z kryształami. Szalenie bogata, bizantyjska. Na ślub w cerkwi wymarzona – dodała Herman, która ma w swojej szafie kreacje z kolekcji firmy Zuo Corp, bo jak powiedziała, kibicuje jej od początku.

Małgorzata Socha, Katarzyna Zielińska

Małgorzata Socha,

Katarzyna Herman,

Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków,

Joanna Horodyńska, Robert Kupisz

Ewa Wojciechowska,

Ewa Szabatin,

Anna Dereszowska,

Agnieszka Więdłocha,

Fot. Marcin Kmieciński – Studio69

# # # # # # # # # # # # # # #