Magdalena Mielcarz: Pod koniec wakacji wychodzi moja debiutancka płyta!

Posted in Strona Główna, The Voice of Poland

Magdalena Mielcarz, którą pamiętamy z roli Ligii w „Quo vadis” i jako prowadzącą show „The Voice of Poland” spełnia swoje marzenie – nagrywa debiutancką płytę, która w wakacje najpierw wyjdzie w Polsce, a dopiero potem ukaże się w USA. 

Magda Mielcarz od 2008 roku mieszka w USA. W Los Angeles ma dom, ukochanego męża prawnika i biznesmena Adriana Ashkenazy oraz 3-letnią córeczkę Maję, która od roku chodzi już do przedszkola. Modelka, aktorka, a teraz okazuje się też, że piosenkarka często bywa w Polsce, gdzie mieszkają jej rodzice i siostra.

– Przyjechałam do Polski tylko na trzy tygodnie, na krótkie wakacje. Choć te moje podróże jednak zawsze są połączone ze sprawami zawodowymi. Tym razem mogę zostać w kraju tylko na bardzo krótko, bo zaraz wracam do Los Angeles i kończę nagrywać płytę. Ona jest już prawie gotowa. Muszę tylko skupić się nad dopracowaniem wszystkiego – tłumaczy Mielcarz.

Pytana o tytuł płyty odpowiada: – Jeszcze go nie znam. Płyta wychodzi pod koniec wakacji, wtedy wszystko się wyjaśni. Ukaże się najpierw w Polsce, a dopiero potem w USA. Tam „wychodzenie” płyt jest zresztą naprawdę bardzo łatwe, bo nie ma w tej chwili sklepów płytowych. Można sobie natomiast kupić płyty w internecie. Ja bym jednak chciała żeby moja płyta znalazła miejsce na jakiejś półce, tak aby ktoś mógł ją wziąć do ręki i kupić – tłumaczy Mielcarz, której fani nie zobaczą tak prędko na ekranie TV ani w filmie, serialu czy show.

– Otrzymuję takie propozycje, jednak mieszkam daleko czyli w Los Angeles i te propozycje traktuję bardzo wybiórczo. The Voice of Poland był moim ukochanym dzieckiem. Nie wiem czy będę w stanie przyjechać do Polski na dłużej,aby zrobić coś jeszcze, ale jak nie teraz, to może kiedyś – tłumaczy Mielcarz, która zdradza, że otrzymuje też filmowe propozycje pracy z Europy.

– Dostaję cały czas propozycje filmowe na przykład z Rosji czy też z Francji, gdzie wcześniej pracowałam. Jednak odkąd jestem mamą, podejmuję trochę inne decyzje niż przedtem, zanim urodziłam córkę. Gdybym była sama i nie miałabym małego dziecka, to bym poszła w to jak w dym. Każda decyzja niesie jednak ze sobą jakąś rezygnację. Wybieram coś, ale też z czegoś rezygnuję. Ja wybieram rodzinę. Może to się zmieni, gdy moje dziecko będzie starsze – wyjaśnia Magda Mielcarz.

Rozmawiała Renata Gratkowska

# # # # # # # # # #

6 thoughts

 1. Jakie smieszne to zdjecie z piorami i ‚goframi’ na glowie. To dopiero modelka z niej byla!

  Odpowiedz

 2. Magda widocznie mysli, ze sobie beknie, ktos w LA to zmiksuje, a wiesniaki w Polsce to kupia.

  Odpowiedz

 3. tomek

  3 lipca 2012

  Ta kobieta jest stuknieta – zero samokrytycyzmu

  Odpowiedz

 4. Powodzenia Magda !!!

  Odpowiedz

 5. Czy jej mezowi brakuje pieniedzy ze posuwa sie do tak desperackich krokow? Spiewac kaaaazdy moze… troooche leeepiej lub…

  Odpowiedz

  1. Za to tobie brakuje rozumu zazdrosna małpo!!!

   Odpowiedz