Kożuchowska, Kupisz, Samusionek, Pacuła,Kożuchowska i Kupisz na otwarciu FiuuFiuu Day Spa

Kożuchowska i Kupisz w SPA

Posted in Strona Główna

To przedpołudnie: Małgorzata Kożuchowska, Olga Borys, Robert Kupisz, Anna Popek, Karina Kunkiewicz, Anna Samusionek i Ewa Pacuła spędzili w FiuuFiuu Day Spa, które  zainaugurowało swoją działalność. Jego właścicielką jest Nadina Milka – Dietrich.

 Bardzo lubię korzystać ze Spa, jak zapewne większość kobiet. Wybieram najczęściej zabiegi na ciało, bo te lubię najbardziej: masaże oraz endermologie czyli wyszczuplające masowanie ciała, ale przy okazji też relaksujące – powiedziała Ewa Pacuła.

Ewa Pacuła, Anna Samusionek, Kożuchowska i Kupisz na otwarciu FiuuFiuu Day Spa

– Uwielbiam korzystać z tego typu relaksu. Ja lubię SPA i Spać. Taka gra słów przy okazji mi wyszła przypadkiem i to jest święta prawda – żartowała Olga Borys, obecna na otwarciu FiuuFiuu Day.- Uwielbiam masaże. Gdy brałam udział w tym niezwykle kontuzyjnym programie „Gwiazdy tańczą na lodzie” to non stop przesiadywałam na masażach, żeby w ogóle przeżyć. Ale nie tylko z tej okazji lubię bywać w takich miejscach. Ja po prostu lubię dbać o siebie – dodała Olga Borys.

Karina Kunkiewicz

– Nie bywam bardzo często w SPA, bo brakuje mi czasu, ale są takie momenty, że pozwalam sobie na taki relaks i to rzeczywiście działa. Czasami się zastanawiam czy to jest kwestia kosmetyków, których się w SPA używa czy raczej tego, że mamy wtedy czas na to, aby się odprężyć oraz tego,że ktoś się nami zajmuje. Myślę, że to jest każdej z nas potrzebne i warto to robić – powiedziała Anna Samusionek.

Małgorzata Kożuchowska

Bywalczynią SPA jest też Małgorzata Kożuchowska. – (…)Trzeba dbać o to, aby mieć chwile relaksu i wypoczynku , oddając się w ręce profesjonalistów, którzy patrzą się na nas i wiedzą czego nam najbardziej potrzeba – powiedziała Małgorzata Kożuchowska, która opowiedziała o swoich ulubionych zabiegach oferowanych w Fiuu Fiuu Day Spa. – Gdy się poznałyśmy z Nadiną to odebrałam ją jako osobę bardzo w harmonii z naturą, optymistyczną i pogodną. Byłam ciekawa jak zorganizuje to SPA. Jest to miejsce piękne, designerskie, modowe, a jednocześnie przyjazne i człowiek bardzo szybko czuje się tu jak u siebie w domu – dodała podczas otwarcia SPA Małgorzata Kożuchowska. Także Robert Kupisz, korzystający z zabiegów relaksujących, chwalił ich najwyższą jakość.

Małgorzata Kożuchowska, Robert Kupisz, Aleksandra Jagielska

Olga Borys

Fot. Konrad Korgul – Studio69

# # # # # # # # #