Łącz, Stockinger, Gutowski,XV Zawody Wędkarskie Aktorów – Stockinger, Grabarczyk i Strasburger pokonani!

XV Zawody Wędkarskie Aktorów – Stockinger, Grabarczyk i Strasburger pokonani!

Posted in Strona Główna

XV Zawody Wędkarskie Aktorów im. Mariana Łącza o puchar TeleTygodnia tradycyjnie odbyły się na jeziorze w Białobrzegach. Ich zwycięzcą został Olin Gutowski, który powtórzył swój sukces z zeszłego roku.

 Poza podium, na czwartym miejscu, zawody ukończył Wojciech Majchrzak. Miejsce drugie wywalczył Robert Czebotar, a trzeci był Tomasz Kozłowicz.

Izabela Trojanowska

Wśród gwiazd, które spędziły ten dzień patrząc w z niecierpliwością w spławik byli też: Włodzimierz Matuszak, Krzysztof Banaszyk, Karol Strasburger, Andrzej Kopiczyński, Tomasz Stockinger, Andrzej Turski, Krzysztof Daukszewicz oraz Jarosław Żamojda i Andrzej Grabarczyk.

Jarosław Żamojda

Z okazji piętnastolecia imprezy jej organizatorka Laura Łącz ufundowała własne puchary, które przekazała wędkującym kobietom. Wśród nich były: Izabela Trojanowska, Sylwia Wysocka, Urszula Niemirska, Magdalena Stam, Kinga Łukasik oraz Oliwia Angerstein.

Izabela Trojanowska

Wojciech Majchrzak

Karol Strasburger

Krzysztof Banaszyk

Laura Łącz z synem

Olin Gutowski

Tomasz Stockinger

Laura Łącz

Fot. Konrad Korgul-Studio69

# # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. najwieksza uwaga do buca Olin Gutowski… co ty chuju sobie myslisz z tymi rybami w tvn turbo? chcialbym ci kotwice do ryja zapiac i ciagnac iles tam metrow a potem laskawie wypuscic… pojebany masz syf mozg!!!! łapiesz rybe to ja zabij i zjedz i koniec tematu a nie wstawiaj tortur za kase ktora dostajesz pokazujesz jaki to jestes koles ok i powiadasz zeby sie trzymala bo inni powinni jeszcze co najmniej jeszcze raz ja za ryj kotwica zaczepic – pojebany buc jestes!!!

    Odpowiedz

  2. Jezu! Trojanowska tak się ponaciągała,że wygląda jak klaun.

    Odpowiedz