Gala Samochód Roku Playboya 2012

Posted in Strona Główna

W Pałacu Zamoyskich w Warszawie odbyła się Gala „Samochód Roku Playboya 2012”. Gospodarzem wieczoru był Marcin Meller – Redaktor Naczelny magazynu Playboy, a uroczystą galę poprowadzili Magdalena Mołek i Bożydar Iwanow

Podczas Gali zostały wręczone nagrody dla zwycięzców tegorocznego plebiscytu Samochód Roku Playboya 2012. Wieczór był wyjątkowy nie tylko dla nagrodzonych. Na gali spotkali się przedstawiciele świata mody, biznesu i reklamy oraz – co najważniejsze – celebrities, czyli ci, którzy kreują trendy. Nie zabrakło sportowego ducha – swoją obecnością zaszczycili galę polscy rajdowcy oraz piłkarze polskiej reprezentacji.

Niezapomnianych wrażeń dostarczył gościom wyjątkowy pokaz bielizny w zmysłowym stylu Playboya, przygotowany przez Katarzynę Sokołowską. Pikanterii dodał energetyczny występ Mariny.

Modelki uczesał zespół stylistów luksusowej marki kosmetyków do włosów ALTERNA, a makijaże wykonali najlepsi wizażyści Rouge Bunny Rouge – marki dostępnej wyłącznie w perfumeriach DOUGLAS i najlepszych SPA.

Goście gali bawili się wśród Króliczków PLAYBOYA w zmysłowej „playboyowej” oprawie oraz wśród Playmate, które wystylizowane zostały w przepiękne kreacje zaprojektowane przez Dawida Wolińskiego.

Gwiazdą wieczoru był PERFECT – legendarny zespół, który uświetnił jubileusz 20-lecia magazynu Playboy na polskim rynku. W loterii wizytówkowej można było wygrać wycieczkę do Kenii, ufundowaną przez biuro podróży ITAKA .

Gościom gali tradycyjnie skrzydeł dodawał Red- Bull. Wykwintne menu przygotowane Studio Kulinarne Mistrza Roberta Sowy. O dobre samopoczucie gości zadbała szkocka whisky Ballantine’s, pragnienie ugasiły napoje Fortuna, a seksowne pielęgniarki Sexperience od Dr Witta dostarczały gościom gumy do żucia wzbogacające życie seksualne. Jednym ze sponsorów Gali była firma Konstancja.

SAMOCHÓD ROKU PLAYBOYA 2012 – LEXUS GS
LUKSUS I SPORT – AUDI S8
AUTO SPORTOWE – LOTUS EXIGE S
AUTO Z SEKSEM – CITROEN DS5
AUTO NA CO DZIEŃ – KIA OPTIMA
AUTO DLA TWARDZIELA – CHEVROLET CAMARO
ZNAK CZASÓW – OPEL AMPERA
AUTO DLA MŁODEGO PLAYBOYA – MINI ROADSTER COOPER S
STYL I PIĘKNO – LANCIA THEMA
AUTO NA KAŻDĄ DROGĘ – SUBARU XV
AUTO DLA RODZINY PLAYBOYA – PEUGEOT 3008 HYBRID 4
AUTO DLA DZIEWCZYNY PLAYBOYA – MAZDA CX-5
NA SZCZYTACH TECHNOLOGII – NISSAN JUKE- R

Fot. Studio 69 – Konrad Korgul, Paweł Mazurek, Radek Piłat

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. właśnie też w tym kierunku moje myśli biegną, może nie koniecznie co tam robią, ale że to niesprawiedliwe, że jesteśmy zabawkami w rękach facetów…że takie imprezy muszą uświetniać półnagie kobiety na których widok ślinią się faceci i to ma być fajne? no i pewnie dla facetów jest i nic się tego nie da zmienić. Super, że to kobiety mają piękniejsze ciała od facetów, tak stworzyła nas natura, ale przez to właśnie takie uprzedmiotownienie, zwłaszcza u facetów którzy osiągnęli już jakiś pułap finansowy w życiu, mogą płacić i sie bawić, nie koniecznie od razu za seks, ale za jakieś imprezy z roznegliżowanymi kobietami, albo zupełnie nagimi, za ich obecność, za taniec, słodnie uśmiechy – wszystko za pieniądze!

    Odpowiedz

  2. Co kobiety robia na imprezie uprzedmiotowiajacej kobiety???

    Odpowiedz