Ścibakówna, Poloczek, Daniec, Sadowski

Ścibakówna i Poloczek znów najlepsi!

Posted in Strona Główna

Jubileuszowa edycja Bałtyckiego Turnieju Tenisowego Artystów i Aktorów, Baltic Cup w Pogorzelicy zwabiła nad morze wielbicieli tego pięknego sportu i ich rodziny.

Nie zabrakło: Kasi Skrzyneckiej z mężem i córeczką, rodziny Dańców, Piotra Gąsowskiego z Anią Głogowską i córeczką Julką. Anna Guzik przybyła z partnerem Wojtkiem Tylką , z którym jest zaręczona, a Iwona Pavlovic na turniej zabrała ukochanego Wojtka Oświęcimskiego. Przyjechali: Robert Janowski z Moniką Głodek, Jan Englert i Beata Ścibakówna z córką, Stan Borys z ukochaną oraz Tomasz Stockinger z partnerką Ewą, a także Maciej Orłoś z żoną i córką, Anna Popek i Tomasz Bednarek.

Katarzyna Skrzynecka z córką Alika Ilia

Katarzyna Skrzynecka z mężem Marcin Łopucki i córką Alika Ilia

 Anna Guzik z partnerem Wojciech Tylka

Marcin Daniec, Grzegorz Poloczek

Podczas X edycji Baltic Cup zacięcie rywalizowano na kortach o zwycięstwo. W trakcie trzydniowego turnieju artyści rozegrali w sumie ponad 50 pojedynków. Dużo lepiej na korcie niż w zeszłym roku radziła sobie Ania Guzik, która przez cały rok trenowała grę w tenisa, aby bez kompleksów wystartować w turnieju. W świetnej formie była Beata Ścibakówna, która powtórzyła ubiegłoroczny sukces i wygrała turniej, pokonując w finale Małgorzatę Pieńkowską. Niespodzianki nie było również w kategorii mężczyzn. Finał, jak w roku ubiegłym, rozegrał się pomiędzy Marcinem Dańcem i Grzegorzem „Gregorem” Poloczkiem. W tym krakowsko- śląskim pojedynku emocji nie zabrakło. Szalę zwycięstwa przechylił jednak na swoją stronę Grzegorz Poloczek. Jak w zeszłym roku…

Urszula Dudziak, Beata Œcibakówna, Małgorzata Pieńkowska

 

Beata ŚŒcibakówna

Maciej Orłośœ z żoną i córką

Anna Głogowska, Piotr Gąsowski z córką Julką

Iwona Pavlovic z mężem Wojciech Ośœwięcimski

Robert Janowski z partnerką Monika Głodek

Maciej Orłośœ, Anna Guzik z partnerem Wojciech Tylka, Stan Borys

 

Anna Guzik

Maciej Orłośœ, Anna Guzik

Marcin Daniec, Przemysław Sadowski

Beata ŒŚcibakówna, Urszula Dudziak

Tomasz Bednarek

Piotr Gąsowski

Jan Englert, Marcin Daniec, Adam Grochulski, Jerzy Fedorowicz, Tomasz Bednarek

Grzegorz Poloczek

Fot. Ania Mioduszewska – Studio69

# # # # # # # # # # # # #