Czerkawski, Gortat, Jabłczyńska,Gwiazdy zagrały z Gortatem!

Okupnik i Jabłczyńska z Gortatem w zwycięskiej drużynie!

Posted in Strona Główna

Ogromne emocje towarzyszyły wielkiemu meczowi, w którym „Gortat Team” zmierzył się na warszawskim Torwarze z drużyną Wojska Polskiego. Po zaciętym pojedynku wojskowi musieli ustąpić pola drużynie Gortata, która wygrała z nimi 50:43. Tego dnia premierę miał także singiel Tatiany Okupnik i Dawida Podsiadło.

 Wojciech Łozowski,Czerkawski, Gortat, Jabłczyńska,Gwiazdy zagrały z Gortatem!

W składzie ekipy koszykarza wystąpili między innymi: Wojciech Łozowski, hokeista NHL Mariusz Czerkawski, piosenkarka Tatiana Okupnik i Dawid Podsiadło, aktorzy Joanna Jabłczyńska i Bartek Kasprzykowski oraz dziennikarz sportowy Tomasz Zimoch i Bilguun Ariunbaatar. Przeciwko nim na boisku stanęli między innymi żołnierze z bazy lotniczej w Łasku, a dwie kwarty rozgrywali weterani i weterani-poszkodowani.

Bilguun Ariunbaatar

Sporo pracy miała tego dnia Tatiana Okupnik, która nie tylko brylowała na boisku,ale także na scenie i to w towarzystwie Dawida Podsiadło, zwycięzcy II edycji „X-Factor”. Duet wykonał utwór„Tu i teraz” . Piosenka ta została nagrana  specjalnie dla Fundacji Marcina Gortata MG13 i swoją premierę na żywo miała właśnie podczas meczu na Torwarze.

Bartosz Kasprzykowski

Mariusz Czerkawski, Marcin Gortat

Tatiana Okupnik

Tatiana Okupnik, Dawid Podsiadło

Joanna Jabłczyńska

Tatiana Okupnik, Marcin Gortat

fot. Maciej Cyran – Studio69

# # # # # # # # #