Pawlicki, Halejcio, Zelt i Młynarczyk w kitesurfingowej szkółce VIP

Posted in Strona Główna

W czerwcu, podczas drugiej edycji Ford Kite Cup, w kitesurfingowym szkoleniu dla vipów udział wzięli znani aktorzy: Antoni Pawlicki, Andrzej Młynarczyk, Klaudia Halejcio oraz Piotr ZeltAndrzej Młynarczyk i Antek Pawlicki gościli na FKC już po raz kolejny, kontynuując swoją pasję, którą jest obecnie kitesurfing.

Klaudia Halejcio i Piotr Zelt wzięli udział w kursie teoretycznym, po czym poznali tajniki sterowania latawcem. Przypatrywali się też najlepszym polskim kitesurferom biorącym udział w zawodach.

Aktorzy aktywnie wykorzystywali każdą chwilę i tuż po uroczystym zakończeniu zawodów pojechali do Chałup, gdzie mogli spróbować swoich sił na wakeboardzie.

W tej dyscyplinie, na desce do waka ciągniętej za motorówką najlepiej radzili sobie Piotr Zelt i Andrzej Młynarczyk. Szczególnie Piotr mógł pochwalić się wysokimi umiejętnościami sportowymi, jako zawodnik pływający od lat na windsurfingu. Jego dziewczyna, Monika, próbując pierwszy raz pływać na wakeboardzie, zaimponowała wszystkim zacięciem i odpornością na zimne jeszcze wody Zatoki Puckiej.

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek

# # # # # # # # #