Marcin Daniec triumfował w VII Beskid Cup

Posted in Strona Główna

W dniach 13 – 15.08.2012 po raz siódmy na kortach jaworzańskiego SPA HOTELU JAWOR**** odbył się Turniej Tenisa Ziemnego Artystów Polskich pod Patronatem Marszałka Województwa Śląskiego o Puchar Prezydenta Miasta Bielska-Białej.

W gronie znanych aktorów, prezenterów i  osobowości telewizyjnych zwycięzcami w rozgrywkach indywidualnych okazali się:

I miejsce: Marcin Daniec
II miejsce: Tomasz Gęsikowski
III miejsce: Grzegorz Poloczek

Na podium deblowym towarzyszącym po raz czwarty rozgrywkom stanęli:

I miejsce: Tomasz Stockinger i Stan Borys
II miejsce: Ewa Bieniek i Krzysztof Hanke
III miejsce: Beata Ścibakówna i Piotr Cyrwus

A oto lista uczestników turnieju: Tomasz Bednarek, Stan Borys, Piotr Cyrwus, Marcin Daniec, Wojciech Dąbrowski, Jan Englert, Stefan Friedmann, Tomasz Gęsikowski, Zbigniew Górny, Władysław Grzywna, Krzysztof Hanke, Robert Janowski, Leszek Malinowski, Michał Milowicz, Maurycy Polaski, Grzegorz Poloczek, Krzysztof Respondek, Henryk Sawka, Tomasz Stockinger.

Gośćmi specjalni turnieju byli: Maja Barełkowska-Cyrwus, Olga BończykAnna Guzik, Iwona Pavlovic, Beata Ścibakówna.

Jak zwykle dopisała ciepła, rodzinna atmosfera, setki życzliwych uśmiechów oraz wspomnienia, które na zawsze zostaną w sercach gwiazd, gości, publiczności oraz pracowników SPA Hotelu JAWOR****.

Niepewna, letnia aura nie zakłóciła harmonogramu rozgrywek, gdyż wszyscy byli zgodni co do jednego: żadne „pioruny” czy niskie temperatury nie są w stanie walczyć z gorącymi sercami i zapałem zawodników.

Po turniejowych zmaganiach gwiazdy zażywały relaksu w hotelowym SPA & Wellness, z malowniczym basenem, jacuzzi, „Światem saun”, korzystając z bogatego wachlarza zabiegów pielęgnacyjnych.

Beskid CUP to rokrocznie czas przyjaźni, pogody ducha i niczym nie skrępowanej dobrej zabawy. Do zobaczenia już za rok…

Fot. Studio 69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. Widziałem ten mecz. Turniej i atmosfera wśród publiczności wspaniała. Ale byłem w szoku jak skandalicznie zachowywał się pan Marcin Daniec. Dogadywał, oszukiwał, kłócił się bez powodu. Brak słów. Oglądałem mecze Poloczka,Gęsikowskiego,Englerta,grali pięknie i z klasą.
    Znam się na tenisie.Duża grupa publiczności wśród której siedziałem zapamięta osobowość Dańca. Pewnie dlatego nikt nie chce go oglądać.
    Ale do Jaworza warto zawitać.

    Odpowiedz