Polsat zaprezentował jesienne nowości!

Posted in Strona Główna

W ogrodach restauracji „Endorfina” podczas polsatowskiego „Wieczoru z gwiazdami” stacja zaprezentowała nowości na jesień 2012. Wśród gwiazd na czerwonym dywanie pojawili się: Nina Terentiew, Agnieszka Popielewicz, Laura Samojłowicz, Magdalena Stużyńska, Krzysztof Ibisz, Kora Jackowska, Wojtek Łozowski, Małgorzata Socha, Anita Sokołowska, Anna Ibisz, Aneta Zając, Joanna Liszowska oraz Agata Młynarska. O wrażenia muzyczne zadbał zespół Enej.

W Polsatowskiej ramówce nie zabraknie nowości: Serialu „Przyjaciółki” w gwiazdorskiej obsadzie oraz programu prowadzonego przez Krzysztofa Ibisza i jego byłą żonę Annę Zejdler Ibisz. – Strasznie bym chciała, aby widzowie pokochali nasze nowości, ale też wciąż kochali to  co kochali wcześniej, bo w miłości najważniejsza jest wierność. A więc bez zdrad kochani – namawiała Nina Terentiew. – Osobiście uwielbiam kobiece kino. Stąd pozwolę sobie powiedzieć tylko o jednej nowości. Jest to serial „Przyjaciółki”. To są prawdziwe przyjaciółki, dziewczyny, które kiedyś chodziły razem do szkoły. A teraz po prostu wspierają się we wszystkim. Jest tam przyjaźń, łzy, miłość, Wszystko to co w życiu. A jakie to są przyjaciółki, sami widzowie zobaczą. Ja naprawdę strasznie rekomenduję ten serial – dodała Terentiew.

Czwartkowe wieczory spędzimy w gronie czterech wspaniałych „Przyjaciółek”, które wciągną nas w swoje ploteczki, miłości i dramaty. Małgorzata Socha w roli porzuconej żony z dzieckiem, Joanna Liszowska jako wzięta fryzjerka, Magdalena Stużyńska – niespełniona zawodowo gospodyni domowa oraz Anita Sokołowska – samotna bizneswoman. „Przyjaciółki” to niekiedy wzruszająca, a niekiedy humorystyczna opowieść o przyjaźni czterech pozornie zwyczajnych kobiet. Spotykają się po latach na zjeździe klasowym a tam… Oceniające spojrzenia koleżanek, uszczypliwe komentarze, obawa jak wypadnę, czy mam się czym pochwalić? Klasowa impreza na statku szybko zweryfikuje to co zostało z młodzieńczych marzeń.

Sobotnią przedpołudniową kawę wypijemy w towarzystwie gości nowego programu pod tytułem „Studio Weekend”. A będzie tam mnóstwo niespodzianek: od sztuki uwodzenia do kulinariów, od relacji z ekskluzywnych pokazów mody do premier teatralnych. Zerkniemy do nowości wydawniczych i za kulisy największych produkcji filmowych. Program poprowadzi intrygujący dziennikarski duet Anna Zejdler Ibisz i jej były mąż Krzysztof Ibisz.

– To będzie program lifestylowy, lekki, ale też poradnikowy, dzięki, któremu widzowie Polsatu nie tylko czegoś nowego się dowiedzą, ale też fantastycznie się zrelaksują. Będziemy zapraszać mnóstwo gwiazd. Będzie ich u nas więcej niż w planetarium – powiedziała Anna Zejdler Ibisz. – Powiemy o tym jak wziąć ślub, taki jakiego się nigdy nie zapomni i przy tym nie zbankrutować. Powiemy też jak to zrobić, aby dziecko kochało chodzić do przedszkola. Poplotkujemy o gwiazdach bez znieczulenia. I pokażemy w jaki sposób zrobić smaczny, niedrogi i bardzo prosty obiad na niedzielę – tłumaczyli prowadzący.

Tej jesieni, wzorem ubiegłego sezonu na antenie Telewizji POLSAT królować będą taniec i muzyka, czyli dwa ekscytujące talent show: druga edycja „Tylko taniec. Got to Dance” oraz czwarta edycja „Tylko muzyka. Must be the music”.

– W kolejnej edycji będzie dużo więcej ekip, zespołów a nie solistów czy nawet duetów. Zaskoczył mnie szczególnie jeden z występów, który jest moim absolutnym faworytem. Zobaczymy co pokażą w półfinale – powiedział Alan Andersz. – Oceniać będziemy dużo ostrzej niż w pierwszej edycji, bo mamy porównanie. Poprzednio dopiero zapoznawaliśmy się z tym co polscy tancerze sobą reprezentują. Łatwiej nam się oceniało drugą edycję. I podnieśliśmy poprzeczkę – dodał juror.

Fot. Studio 69 – Maciej Cyran, Ania Mioduszewska, Radek Piłat

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # #