Gwiazdy na otwarciu Kliniki Medycyny Estetycznej Ensueño

Posted in Strona Główna

Na otwarciu Kliniki Medycyny Estetycznej i Modelowania Sylwetki Ensueño pojawiło się wiele gwiazd. Wśród pań zainteresowanych poradami, które mogą pomóc „cofnąć czas” znalazły się Laura Łącz, Alicja Majewska, Katarzyna Dowbor, Irena Karel, Danuta Błażejczyk oraz Monika Jarosińska.

Ambasadorką Kliniki została Ewa Kuklińska. – To dla mnie duże wyróżnienie, że mogę promować to miejsce. Cieszę się tym bardziej, że do tej pory nie byłam twarzą żadnej marki – mówi artystka. Wśród zainteresowanych poprawianiem natury znaleźli się również panowie Zbigniew Buczkowski i Robert Korzeniewski.

Klinika Ensueño specjalizuje się we współczesnych kanonach medycyny estetycznej i modelowania sylwetki oraz kosmetologii. Oferuje również zabiegi kosmetyczne, dermatologiczne i konsultacje ze współpracującym z Kliniką doktorem Maciejem Rogalą.

O rozkosze podniebienia zadbał Mistrz Kulinarny Robert Sowa.

Właścicielkami Kliniki Medycyny Estetycznej Ensueño są Renata Wawdejuk i Dorota Rek. 

Klinika Ensueño jest miejscem szczególnym, gdzie rodzi się piękno. Kadra Kliniki przeszkolona jest według najwyższych standardów, by mogła zaspokoić potrzeby każdego Klienta przez prawidłową diagnozę skóry, odpowiedni dobór firmowych preparatów kosmetycznych, właściwy dobór zabiegów aparaturą medyczną. Wiedza kosmetologów i dermatologów pozwala na dobór właściwych zabiegów dla każdego pacjenta.

Pani Ewa Kuklińska przedstawiła personel Kliniki i współpracującego z Kliniką Ensueño doktora Macieja Rogalę. Spotkanie zorganizowała Menager Kliniki, pani Elżbieta Woszczak, przy współpracy PR pani Lidii Drabarek.

Na uroczystości otwarcia pojawiła się dawno nie widziana, ale wciąż piękna Małgorzata Szelewicka.

Fot. Studio 69 – Maciej Cyran

 

# # # # # # # # # # # # # #

4 thoughts

 1. Ale np.Pani Kuklinska i Łącz wygladaja super jak na swoj wiek .Ich rowiesnice to jak prababki przy nich wygladaja i wiem ,ze maja kase ,zabiegi,operacje ale tez samodyscyplina ,zeby miec takie figury.Brawo.

  Odpowiedz

 2. nic ciekawego wieje nudą

  Odpowiedz

 3. Krzysztof

  22 września 2012

  Masz 100% racji a na dodatek prawie wszystkie pojawiają się na wątpliwych imprezkach tego typu smutek totalny.

  Odpowiedz

 4. jak to sie dzieje ze te panie tak sie staraja, a wygladaja jakby kupowaly te swoje kubraczki nao0o wage. nie mam nic na przeciwko, ale zanim polozysz na wage to tez uzyj rozumu i wyobrazni

  Odpowiedz