Gwiazdy na pokazie La Mania

Posted in Kinga Rusin, Paulina Sykut, Strona Główna, Tomasz Karolak

Dom Mody La Mania swoją najnowszą kolekcję wiosna/lato 2013 zaprezentował w odrestaurowanym gmachu Ufficio Primo w Warszawie. Była to już szósta kolekcja modowa marki stworzonej przez Joannę Przetakiewicz, partnerkę Jana Kulczyka. Inspiracją i motywem przewodnim był Feniks – symbol odrodzenia. Na wybiegu prócz znanej z poprzednich kolekcji śmietankowej bieli pojawiły się odcienie granatu i fuksji.

Kolejka tych, którym marzyło się otrzymanie zaproszenia na ten pokaz była bardzo długa. Nie wszystkim się to udało, choć lista gości obecnych na prezentacji kolekcji La Mania była bardzo długa.

Wśród szczęśliwców byli: Aleksandra Kwaśniewska, Edyta Herbuś, Teresa i Weronika Rosati, Monika Olejnik, Robert Kupisz, Maciej Zień, Aneta Kręglicka, Tomasz Jacyków, Jan Kulczyk, Joanna Horodyńska, Małgorzata Socha, Kaja Śródka, Ryszard Krauze, Zbigniew Niemczycki, Katarzyna Frank-Niemczycka, Natalia Lesz, Dariusz Michalczewski z żoną, Katarzyna Niezgoda, Paulina Sykut, Dominika Kulczyk-Lubomirska, Dorota Williams. Na imprezie pojawili się także Kate Rozz, ale bez męża Piotra Adamczyka oraz Tomasz Karolak.

Fot. Studio 69 – Ania Mioduszewska, Marcin Kmieciński

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

8 thoughts

 1. „najwieksza,naj ladniejsza,naj zgrabniejsza” jest Cichopkowa,co ona tam sama robi????

  Odpowiedz

 2. Strasznie dozo zawistnych bab, które doprowadza do szewskiej pasji że jakąś inna kobieta ma lepszy gust jest ładniejsza ma lepsze ciuchy a co gorsza bogatszego faceta…
  Szanowne zazdrośnice nie ugryźcie się tylko w język. Wasz jad może Wam zaszkodzić

  Odpowiedz

 3. Kwintesencja całej tej starej Barbi jest ot co powiedziała Grażyna Kulczyk: Janek potrzebował kogos, kto bedzie od niego uzalezniony, bedzie mu mowil, ze jest mlody, szczuply i nie lysieje. I to jest to. Niedlugo pewnie znowu wymieni sobie na nowszy model. A ze oczy juz nie te to i pewnie nie bedzie mu przeszkadzalo, jak bedzie duzo gorsza od Grazyny. Płatne panie nigdy nie są lepsze od pierwowzoru.

  Odpowiedz

 4. Joanna Przetakiewicz niezwykle kolorowa pogrzebowa sukienka i duużo błyszczyka do ust precyzyjnie naniesionego na wypełniacze różnego rodzaju.

  Odpowiedz

 5. uroda raczej przeciętna, ale swego czasu miała najlepsze nogi w Warszawie i oczywiście najkrótsze spódniczki, zawsze dobrze ubrana i wypielęgnowana, zawsze ze sponsorem u boku…czasem kilkoma równolegle, ale Kulczyk to najgrubsza ryba w tej sieci

  Odpowiedz

 6. przetakiewicz jak stara solara z wsiowego bufetu

  Odpowiedz

  1. przetakiewicz wyglada na 55lat

   Odpowiedz

 7. Ale Socha brzydka jest.

  Odpowiedz