Ewa Szabatin i moda na rower

Posted in Strona Główna

W salonie Audi Rowiński – Wajdemajer w Powsinie Ewa Szabatin zaprezentowała kolekcję strojów na rower stworzoną specjalnie dla marki Liv/giant. Efektem współpracy Ewy Szabatin z marką Giant jest 10 zestawów kreacji dla pań, łączących wygodę, bezpieczeństwo jazdy na rowerze i świetny wygląd.

Projekt „Liv/giant by Ewa Szabatin” wpisuje się w ideę wyrażania siebie na rowerze, którą Giant realizuje od 2011 roku.

– Nawiązaliśmy współpracę z Ewą Szabatin, bo chcemy inspirować panie do podtrzymywania ich modowych pasji także wtedy, gdy wsiadają na rower. Styl rowerowy w innych stolicach świata widać na setkach zdjęć największych modowych blogów. Chcielibyśmy, aby w Polsce było podobnie. Z radością obserwujemy, że stylowych rowerzystów na ulicach polskich miast przybywa. Rowery GIANT charakteryzują się atrakcyjnym designem, po to, aby nikt nie musiał wybierać: ruch czy wygląd, rower czy moda. Takie dylematy to przeszłość. Giant to marka, na której jeżdżą ludzie będący ikonami stylu. Estetyka marki sprawia, że nasze rowery pasują do ich osobowości – powiedziała Anna Jarosz z działu marketingu Giant Polska.

– Moją inspiracją dla tej kolekcji były rowery GIANT z kolekcji 2012. Nie lubię nijakości, styl to wszystko co nas otacza, dlatego jeżdżąc rowerem ubieram się tak, by być widoczna i bezpieczna. Moda rowerowa to przyjemność, ale przede wszystkim wygoda. Stworzyłam stroje rowerowe z myślą o kobiecie dynamicznej, przebojowej i aktywnej – powiedziała Ewa Szabatin.

Fot. Materiały prasowe / Przemysław Stoppa

# # # # # # # # # # #