Socha i Mucha na premierze kolekcji Ralpha Laurena

Posted in Anna Mucha, Maja Sablewska, Strona Główna

Tłum gwiazd pojawił się na prezentacji najnowszej kolekcji Ralpha Laurena. Do Salonu Plac Trzech Krzyży 3/4 przybyli: Małgorzata Socha, Katarzyna Cichopek, Anna Mucha, Katarzyna Zielińska, Omenaa Mensah, Radosław Majdan, Agnieszka Popielewicz, Patricia Kazadi, Hubert Urbański z żoną, Beata Ścibakówna, Maja Sablewska oraz Paulina Sykut z mężem.

Kreacjom gości bacznie przyglądał się Jarek Szado z programu „Gwiazdy na dywaniku”, emitowanym w Polsat Cafe.

Gwiazdy przybyły na Plac Trzech Krzyży w Warszawie, gdzie po raz pierwszy w Polsce odbyło się ekskluzywne i kameralne wydarzenie promujące markę Ralph Lauren. Podczas imprezy zaprezentowano kolekcję Ralph Lauren Polo & Black Label, zarówno z linii damskiej jak i z męskiej. Przy okazji imprezy Małgorzata Socha miała okazję zobaczyć się z Anną Muchą. Aktorki bardzo ucieszyło to spotkanie.

Fot. Studio 69 – Marcin Kmieciński

 

# # # # # # # # # # # # # # # # # #

5 thoughts

 1. okropienstwo, i z uporem maniaka dzwigaja te torbiszcza do stroju „ni wypiol ni wylatal” co za prostacki brak smaku i wyczucia. lata swietlne zanim ci pseudo celebryci naucza sie ubierac. NAUCZA – bo nie maja tego w naturze. wiedza ze cos musza z soba zrobic,tylko nie wiedza co. ZENUJACE.

  Odpowiedz

 2. NAJLEPIEJ PAULINA SYKUT

  Odpowiedz

 3. NAJLEPIEJ PAULINA

  Odpowiedz

 4. TA POPIELEWICZ I S0CHA TO MASAKRA

  Odpowiedz

 5. Sykut znowu najlepiej, super ona ma styl. Sablewska bardzo słabo wg mojej estetyki.

  Odpowiedz