Mysia 3 – uroczyste otwarcie z udziałem gwiazd

Posted in Strona Główna

3 października 2012 odbyło się uroczyste otwarcie MYSIEJ 3 – najgorętszego miejsca zakupowego tego roku! Na Mysiej 3 pod jednym dachem na trzech piętrach znalazły się wyjątkowe marki, których nie ma w żadnym innym miejscu w Warszawie m.in. Take a NAP oraz NAP CONCEPT STORE, COS, Universal Clothing Company, UEG , My Paris Mellow Yellow, COOKie/Kowalski, Berries&Co , Sperry Top Sider, NY CITY – butik z bielizną Elle McPherson, HankyPanky i DKNY oraz atelier Dawida Wolińskiego.

Na ten szczególny wieczór przybyły tłumy znakomitych gości. Już przy wejściu czekały na nich hostessy w uroczych strojach myszek, zachęcając do pozostawiania wizytówek, jedną z atrakcji wieczoru była bowiem loteria. Impreza odbywała się w całym budynku. Goście mogli swobodnie odwiedzać butiki lub udać się na trzecie piętro aby posłuchać muzyki, którą przygotował DJ Caslavinieri i obejrzeć multimedialną prezentację prac Anny Halarewicz – artystki eksplorującej świat mody oraz badającej wpływ, jaki moda wywiera na ludzi.

Tam też, w barze Cenzura mogli skosztować pysznych przekąsek i napić się wina nalewanego wprost z beczek – firma Vini e Affini wyselekcjonowała specjalnie na tę okazję nagradzane na międzynarodowych konkursach wina z niewielkich włoskich winnic. Kelnerzy roznoszący kieliszki z winem oraz przekąski krążyli zresztą po całym budynku, podobnie jak hostessy La Vanille, częstujące słodkimi mini babeczkami udekorowanymi logo Mysiej 3.

Wszyscy w napięciu czekali na loterię wizytówkową – było na co czekać, ponieważ każdy z butików przekazał na nią atrakcyjne prezenty. Losowanie odbyło się na trzecim piętrze, a poprowadził ją sam Dawid Woliński! Warto wspomnieć, że projektant był współgospodarzem wieczoru – to właśnie tutaj na drugim piętrze mieści się jego pierwsze atelier.

Atmosfera, w jakiej goście bawili się na trzecim piętrze udowodniła, że miejsce to świetnie spełnia rolę, którą wymarzyła sobie dla niego pomysłodawczyni Mysiej 3 Joanna Kulczyńska-Dołowy.

– Pomysł narodził się w trakcie prac – wiadomo było, że nie będzie tu sklepów, ale nie chcieliśmy wprowadzać tu biur. Jednocześnie miałam spory apetyt na działania z pogranicza sztuki, kultury, które nadałyby handlowemu miejscu nową głębszą tożsamość. Dorastałam w domu, gdzie sztuka, architektura i życie towarzyskie były splecione w jedną całość – naturalnie tym przesiąkłam i to właśnie mam ochotę odwzorować na naszym Piętrze Sztuki – wspomina.

Urok imprezy polegał jednak przede wszystkim na tym, że goście krążyli po budynku, zaglądali do sklepów, przymierzali, wybierali, kupowali i po prostu cieszyli się. Każdy z butików przygotował specjalne niespodzianki – drobne przekąski, słodkości oraz okolicznościowe rabaty. Wielką popularnością cieszyła się czarna wata cukrowa, którą serwowano w butiku COOKie/Kowalski, zachęcając do obejrzenia nowej czarnej kolekcji. Miło było popatrzeć na dorosłych ludzi, przechadzających się z watą na patyku i podskubujących ją z dziecięcą radością. Uroczy sposób na przyciągnięcie uwagi gości znalazł też butik My Paris – w hallu na drugim piętrze stał mim w stroju Pierrota, który z gracją wręczał wizytówki i gestem zapraszał do odwiedzenia butiku z prześlicznymi butami Mellow Yellow.

Wśród gości, którzy przybyli na oficjalne otwarcie MYSIEJ 3 było wielu przedstawicieli świata mediów, biznesu, sztuki i kultury. Zaproszenie przyjęło wiele gwiazd, między innymi Filip Bajon, Michał Olszański, Marysia Góralczyk, Agnieszka Fitkau-Perepeczko, Mariusz Czerkawski, Monika Małkowska, Anna Męczyńska, Kasia Sokołowska, Ada Fijał.

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek, Radek Piłat

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Paulina Sykut w końcu ma mniejszy dół. Nawet zdaje się na tych fotkach, że ma wąskie biodra.

    Odpowiedz

  2. PAULINA SYKUT WYGLĄDA NAJLEPIEJ ,PO PROSTU SUPER

    Odpowiedz