Płyta do zjedzenia

Posted in Strona Główna

Ukazała się właśnie pierwsza na świecie “Płyta do zjedzenia”. Jest smaczna i dobrze zbilansowana, jak zdrowy posiłek. Ma w sobie mnóstwo substancji budulcowych i energetycznych, których dzieci potrzebują do prawidłowego rozwoju. „Płyta do zjedzenia“ w zamierzeniu ma walczyć z negatywnymi następstwami niewłaściwych nawyków żywieniowych wśród dzieci i karmiących ich dorosłych. To bajkowe mini-vademecum wiedzy, często oczywistej, ale wciąż niestosowanej w naszej diecie codziennej.

“PŁYTA DO ZJEDZENIA” to zabawna dźwiękowa relacja z “pola bitwy” pomiędzy niezdrowymi produktami a naturalnym i pożytecznym jedzeniem, w której udział wzięli:

 

Katarzyna Skrzynecka – aktorka, piosenkarka, prezenterka telewizyjna, autorka tekstów i kompozytorka. Zachęcona własnymi sukcesami po urodzeniu córeczki skutecznie przekonuje Polki, że zdrowy tryb życia się opłaca. Na płycie usłyszycie ją w roli Lalki Klary.

Paweł Królikowski – aktor teatralny, telewizyjny i filmowy. Prywatnie tata inspirującej gromadki dzieci. Na dużym ekranie zadebiutował rolą chuligana w filmie dla dzieci. Na naszej płycie poznacie go w roli Miśka Baryłki.

 

Rychu Peja – jeden z najpopularniejszych polskich raperów, autor tekstów i producent muzyczny. Miłośnik beatów i judo. W znanym sobie stylu przekonuje najmłodszych ziomków jak ważne jest zdrowie i witaminy.

Leszek Zduń – autor i reżyser słuchowiska. Aktor telewizyjny. Najmłodszym znany jako głos wielu kultowych postaci animowanych światowych produkcji dla dzieci. Prywatnie potrójny tata.

Wydawcą książki jest Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo Odety Moro-Figurskiej – organizator wielu akcji społecznych „Szczęśliwa Mama to Szczęśliwe Dziecko”, podczas których kobiety w ciąży mogą wykonać bezpłatne badanie USG, w tym najnowocześniejsze badanie USG 4D.

Fundacja wspiera młode mamy, poszerza ich wiedzę o ciąży i macierzyństwie. Propaguje zdrowy styl życia, zachęca do regularnych badań nie tylko ciężarne, ale również młode mamy. Fundacja Szczęśliwe Macierzyństwo to świetni lekarze i wspaniali rodzice łączący siły aby tworzyć platformę spotkań dla wszystkich przyszłych matek. To partner wielu akcji społecznych, m.in.: „Dziecko w hotelu“, „Ciąża bez opryszczki“, „Miejsce przyjazne mamie i dziecku”, Wydawca płyty “Bajki w trasie i na czasie“, książek „Czupury i inne zabawy z wyobraźnią“ oraz „Pichciuchy, czyli rodzina w kuchni”. Od sierpnia br. organizator programu ‘’Mama w Szkolnej Ławce’’ – wspólnej inicjatywy Fundacji Szczęśliwe Macierzyństwo i marki Mustela.

Celem tej unikalnej akcji jest pomoc w zdobyciu wykształcenia młodym mamom, które nie mają na to własnych środków, aby mogły stworzyć swoim dzieciom prawdziwy dom i zadbać o ich lepszą przyszłość.

Fot. materiały prasowe, Studio 69 – Ania Mioduszewska, Konrad Korgul, Maciej Cyran

 

# # # # # # # # # # #