Ewa Bukowska, Marek Bukowski, Michael Hekmat

Żona Marka Bukowskiego została projektantką!

Posted in Strona Główna

Aktorka i reżyserka Ewa Bukowska, a prywatnie żona Marka Bukowskiego, znanego z serialu „Na dobre i na złe”, została projektantką. Kolekcję, która stworzyła wraz z Michaelem Hekmatem pokazała w warszawskiej „Żurawinie”.

Wśród zaproszonych gości nie zabrakło: Agnieszki Fitkau Perepeczko, Zosi Zborowskiej i Anny Puśleckiej. Podczas wieczoru w „Żurawinie” goście prócz kolekcji „Cinema Verite” mogli także obejrzeć film z przygotowań do pokazu, wyreżyserowany przez Ewę Bukowską.

Marek Bukowski, Ewa Bukowska

Ewa Bukowska, Agnieszka Fitkau Perepeczko

Ewa Bukowska i Michael Hekmat spotkali się kilka lat temu w stolicy mody. Ona w Paryżu prezentowała swój projekt filmowy, On pracował w branży modowej. O ich zapoznaniu zadecydował przypadek. Oboje zafascynowani filmami Felliniego z nich czerpali inspirację do swojego pierwszego projektu modowego „Cinema Verite”. Stąd też w ich projektach pojawiły się szlachetne tkaniny, które nadały kolekcji styl charakterystyczny dla włoskiego krawiectwa. Muzą była dla nich kobieta z bardzo silnym poczuciem niezależności.

Michael Hekmat (Blessus), Ewa Bukowska

Michael Hekmat (Blessus), Ewa Bukowska

Kolekcja Cinema Verite Ewy Bukowskiej i Miachaela Hekmata

To jest mój pierwszy projekt modowy. ale myślimy z Michaelem nad kolejnym. Bo jeśli miałabym zrobić następny, to tylko z nim. Jego osobowość jest dla mnie niezwykła i pobudzająca dodatkowo moją kreatywność. Jest między nami dobra chemię i świetnie się rozumiemy. Spotkanie z Michaelem wygenerowało pomysł na to, aby modę połączyć z filmem. Jestem ze świata filmu, a on ze świata mody, więc to nastąpiło w naturalny sposób. A ponieważ oboje fascynujemy się Fellinim, to nasze tęsknoty musiały utonąć właśnie w nim. Każda kobieta, która chce być w jakiś sposób postrzegana jako niezależna, silna, która będzie miała potrzebę bycia gwiazdą przez chwilę, na pewno kupi taki ciuch – powiedziała Ewa Bukowska.

Jolanta Trykacz

Zofia Zborowska

Nowej pasji żony z entuzjazmem przygląda się Marek Bukowski. – Jestem zachwycony tą kolekcją. Bardzo w niej dużo wdzięku i lekkości. Fajny pomysł. Bardzo kibicowałem żonie i myślę, że się powiodło. Przygotowania trwały kilka miesięcy. Najpierw trzeba było wszystko zaprojektować, potem uszyć. Nie jestem w środku tej sytuacji, ale trzymam kciuki i pomagam jak tylko mogę – zapewnia Marek Bukowski.

Anna Puśœlecka

Fot. Ania Mioduszewska-Studio69

# # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. erffer

    Odpowiedz

  2. nagle i niespodziewanie ..obudzila sie rano i zostala projektantka :)))

    Odpowiedz