Andrzej Krzywy, Agnieszka Rylik, Start do nart, Radio ZET

Start do nart – Chajzer, Krzywy i Rylik otworzyli sezon narciarski!

Posted in Strona Główna

Filip Chajzer, Agnieszka Rylik i Andrzej Krzywy w poszukiwaniu śniegu udali się aż do austriackiego Ischgl, miejsca, które nazywa się też często alpejską Ibizą. To właśnie tam, akcją „Start do nart” Radio Zet wraz ze stacją TVN zainaugurowało sezon narciarski 2012/2013. To była już druga odsłona tej akcji…

Agnieszka Rylik, Start do nart

Tę siedmiodniową imprezę w miejscu uznawanym za jeden z najbardziej ekskluzywnych i najnowocześniejszych ośrodków narciarskich w Alpach, rozpoczął wielki koncert otwierający sezon narciarski 2012/2013, którego gwiazdą była Amy McDonald.

Filip Chajzer i uczestnicy wyprawy z TVN i radiem ZET

Podczas pobytu w Ischgl uczestnicy imprezy przez cały czas szlifowali formę pod czujnym okiem instruktorów narciarskich. Po to by w finale zmierzyć się w zawodach narciarskich – Wyścigu Pursuit. Zostali też wyposażeni w wysokiej klasy sprzęt narciarski z kolekcji Pursuit, najnowszej linii marki Rossignol

Filip Chajzer i ekipa DDTVN

Na stoku rywalizowały ze sobą dwie drużyny Radia ZET z Andrzejem Krzywym z De Mono jako kapitanem oraz – Dzień Dobry TVN z Agnieszką Rylik na czele. Żeby dołączyć do jednej z drużyn należało najpierw wziąć udział w konkursie i wysłać swoje zdjęcie w zimowej scenerii. Organizatorzy konkursu otrzymali prawie 10 tysięcy zgłoszeń. Autorzy najciekawszych prac zakwalifikowali się do jednej z drużyn. To szczęście miało dziesięciu słuchaczy Radia ZET i dziesięciu widzów Dzień Dobry TVN, którzy w nagrodę pojechali do ekskluzywnego kurortu Ischgl w austriackich Alpach.

Agnieszka Rylik

Mimo że Filip Chajzer mocno trzymał kciuki za drużynę TVN-u, w narciarskich zawodach zwyciężyła ekipa pod dowództwem Andrzeja Krzywego. W czasie imprezy zorganizowano także konkurs fotograficzny HP, na najzabawniejszą stylizację narciarską. Jego zwycięzcami zostali mieszkańcy Sosnowca – 12-letni Kamil Sacha wraz ze swoim tatą.

Monika Bednarek,  Mariusz Woźniczka

Małgorzata Głażewska(HP)

Andrzej Krzywy

Andrzej Krzywy

Ischgl

Andrzej Krzywy, Agnieszka Rylik

Damian Michałowski z słuchaczki radia ZET

Izabela Sulima(HP), Małgorzata Głażewska(HP) i uczestniczki wyprawy do Austrii

Uczestnicy akcji "Start do nart"

Andrzej Krzywy

Laureataki konkursu HP

Zdobywcy I miejsca w konkursie HP - Kamil Sacha z tatą

Laureaci konkursu HP

Agnieszka Rylik

Filip Chajzer

Amy Macdonald

Monika Bednarek

Andrzej Krzywy

Andrzej Krzywy

Andrzej Krzywy, Agnieszka Rylik

Instruktorzy Rossignol

Wojciech Gajewski

 

[youtube]http://youtu.be/7eXjUuLqf08[/youtube]

 

Tak ekipa Startu do nart żegnała się z Ischgl…

Fot. Studio 69

# # # # # # # # # # #