Gala Fotoerotica 2012

Posted in Aktualności, Strona Główna

Polska edycja miesięcznika Playboy po raz kolejny zorganizowała konkurs Fotoerotica – na najlepsze zdjęcia ukazujące piękno kobiecego ciała. W konkursie wzięli udział zarówno zawodowi fotograficy, jak i amatorzy. Podczas Gali, która odbyła się w klubie LOFT 44 goście mieli okazję zobaczyć zwycięskie zdjęcia w tegorocznej edycji. Podczas gali ogłoszono wyniki konkursu oraz wręczono nagrody autorom wyróżnionych zdjęć. Artystyczne dzieła fotograficzne było można podziwiać na najnowszym 84-calowym telewizorze LG, Ultra Definition (UD) z technologią 3D.

Gala była wyjątkowa, gdyż rok 2012 to 20-lecie obecności magazynu PLAYBOY na rynku polskim, które zwieńczyło wręczenie nagrody głównej w konkursie z okazji 20. urodzin magazynu Playboy – samochodu Fiat Abarth 500.

Imprezę poprowadzili: gwiazda z okładki Playboya – Aleksandra Szwed wraz z Rafałem Jemielitą. Oprócz artystycznych zdjęć, ukazujących piękno kobiecego ciała, mieliśmy okazję zobaczyć wyjątkowy występ energetycznego zespołu Hormons. Następnie w świat muzycznych uniesień wprowadził nas Cai Caslavinieri Live, z Dominikiem Chmurskim (skrzypce) – LiveAct wraz z wokalistką Apreal. DJ-em supportującym tego wieczoru był Mattski.

 

Itaka inspirowała do spędzenia wspaniałego urlopu oraz ufundowała wycieczkę. Na gości czekały również inne cenne nagrody w loterii wizytówkowej. Szczęśliwcy wygrali wycieczkę ufundowaną przez biuro podróży ITAKA, odtwarzacze Blu-ray marki LG, zestawy kosmetyków Rouge Bunny Rouge oraz zestaw kosmetyków do pielęgnacji włosów marki Kevin Murphy.

W specjalnej strefie multimedialnej przygotowanej przez LG mogli zagrać wszyscy fani gier.

Marka Żubrówka zadbała o wyśmienite alkohole, Cisowianka Perlage sprawiła, że nikt nie wyszedł spragniony. O komfort gości zatroszczyła się też firma Agros-Nova, dostarczając soki Fortuna. Wykwintne menu przygotował mistrz kulinarny Robert Sowa i restauracja Sowa & Przyjaciele

Goście gali bawili się wśród Króliczków PLAYBOYA w zmysłowej playboyowej  oprawie. Piękne nogi Króliczków ozdobiły seksowne rajstopy marki Marilyn. O włosy króliczków zadbał zespół stylistów luksusowej marki kosmetyków do włosów Kevin Murphy dostępnej jedynie w ekskluzywnych salonach fryzjerskich. Makijaże wykonali najlepsi wizażyści selektywnej marki kosmetyków Rouge Bunny Rouge dostępnej wyłącznie w perfumeriach DOUGLAS i najlepszych SPA. Perfumeria MON CREDO wprowadziła wszystkich w świat zmysłowych zapachów.

Jury konkursu, pod przewodnictwem dyrektora artystycznego magazynu Playboy wybrało najlepsze zdjęcia, które ukażą się w styczniowym wydaniu miesięcznika PLAYBOY (01/2013).

NAGRODZENI:

I MIEJSCE – Radosław Pujan
II MIEJSCE – Miron Chomacki, Maciej Bagiński
III MIEJSCE – Ireneusz Zdrowak, Radosław Kwasiborski, Tomasz Pluta
NAGRODA SPECJALNA – Tomasz Bojakowski

Fot. Studio 69 – Paweł Mazurek, Radek Piłat

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Naprawdę dobrze napisane. Wielu autorom wydaje się, że posiadają odpowiednią wiedzę na opisywany temat, ale z przykrością stwierdzam, że tak nie jest. Stąd też moje miłe zaskoczenie. Powinienem dać lajka za Twoje działania . Niewątpliwie będę rekomendował to miejsce i często wpadał by zobaczyć nowe rzeczy.

    Odpowiedz

  2. Co to za króliki badziewie Playboy schodzi na psy takienhostessy to umńie w piwnici ziemniaki wynoszą

    Odpowiedz