Pokaz Dawida Wolińskiego - mecenat marka Lilou

Baśniowy pokaz Dawida Wolińskiego pod mecenatem marki Lilou

Posted in Strona Główna

W przedświątecznej atmosferze Dawid Woliński pod mecenatem marki Lilou wyczarował baśniowe widowisko…Byli  werbliści i tancerka w ogromnej pozytywce. A na widowni zasiedli między innymi: Małgorzata Socha, Maria Niklińska, Paulina Holtz, Joanna Horodyńska, Tomasz Jacyków, Marcin Tyszka, Karina Kunkiewicz, Anna Samusionek, Aleksandra Mikołajczyk, Marysia Góralczyk, Zofia Ślotała, Joanna Przetakiewicz, Ada Fijał oraz Ilona Felicjańska.

Dawid Woliński

wybieg pokaz mody Dawida Wolińskiego

wybieg pokaz mody Dawida Wolińskiego

wybieg pokaz mody Dawida Wolińskiego

 Już 10 lat minęło od kiedy Dawid Woliński zaistniał na czerwonym dywanie ze swoimi kreacjami.  Grudniowy pokaz po raz kolejny udowodnił sukces oryginalnych konstrukcji projektanta i pokazał jak sukienki Wolińskiego podkreślają kształty i kuszą kobiecymi krojami oraz kolorami. Spektakularna wręcz dbałość o detale, wyjątkowa jakość materiału, idealnie dopasowane gorsety, miękkie skóry, spódnice lekkie jak piórko, płynący szyfony, to tylko niektóre elementy zaczarowanej kolekcji Dawida Wolińskiego, które mogli podziwiać jego goście.

Magdalena Mousson-Lestang, Dawid Woliński, Maria Niklińska

Magdalena Mousson-Lestang, Dawid Woliński

Pierwszy raz zakochałam się w kilku projektach Dawida Wolińskiego. Ale nie dlatego, że dotąd mi się nie podobały. Tylko dlatego, że one są kompletnie nie na moją figurę, bo do jego projektów trzeba być naprawdę super zgrabną. On robi krótkie sukienki, gorsetowe, a ja nie nosze takich rzeczy. Jednak w tej kolekcji rzeczywiście jest parę takich kreacji, o których muszę pomyśleć głębiej.  Zakochałam się absolutnie w miętowej spódnicy. To taka rzecz, w której mam wrażenie czułabym się świetnie. Bardzo mi się podobała. Niezwykle spójna była też oprawa pokazu. Wszystko do wszystkiego pasowało. Muzyka była spójna z obrazem i emocjami, nastrój był świąteczny – powiedziała Paulina Holtz

Zofia Maria Ślotała

Tomasz Jacyków, Joanna Horodyńska

Paulina Holtz

W stylizacjach Woliński wykorzystał  biżuterię LILOU oraz akcesoria BE MY LILOU. Naturalne perły, delikatne łańcuszkowe bransoletki Subtilite i bransolety Penelope, które doskonale podkreślały zmysłowość kreacji Dawida Wolińskiego. Dopełnieniem stylizacji były również skórzane bransolety Lilou wykonane z klasycznych skór lub ze skóry pytona z zawieszkami z 14-karatowego złota oraz pierścionki z kolekcji Reflets z szafirami oraz z klasycznymi wzorami Lilou z czarnego, różowego, białego lub żółtego złota.  Looki uzupełniały buty ze sklepu My Paris z wyjątkową kolekcją Mellow Yelow.

Małgorzata Socha

Magdalena Mousson-Lestang, Dariusz Zieliński, Paulina Holtz, Aleksandra Mikołajczyk

– Mam poczucie, że Lilou do tych projektów Dawida, które są zawsze bardzo eleganckie, niezwykle pasuje. Bo w moim odczuciu Lilou jest taką biżuterią, która współgra absolutnie ze wszystkim, nawet z dżinsami, a jednocześnie jest to biżuteria niezwykle elegancka. Na przykład perły czy też łańcuszki, które widzieliśmy na wybiegu albo kopertówki, których jeszcze nie widziałam i miałam je przyjemność pierwszy raz zobaczyć na pokazie. Pewnie za jakiś czas  pokażą się w sklepie i wtedy będę je mogła dokładnie obejrzeć. Wszystko to było bardzo spójne – dodała  Paulina Holtz.

Magda Łyczko

Karolina Szostak

Karina Kunkiewicz z mężem

Karina Kunkiewicz

Joanna Przetakieiwcz

Zachwycona pokazem była też Zofia Ślotała, ukochana Borysa Szyca. – Uważam, że Dawidowi udało się zrobić coś, co jest niesamowicie ważne dla projektanta. A mianowicie to, że , gdy widzimy jego kreacje wśród innych wiemy, że to jego projekty. To jest pewna forma, którą on sobie wypracował, charakterystyczna tylko dla niego. Są to bardzo głębokie wycięcia po bokach kreacji, taka grubość materiału, szczególnie w spódnicach, która je usztywnia. Bardzo mi się podobały też dodatki, które są niesamowicie w moim stylu. Bo nie dość, że mam buty, które widziałam na wybiegu, to też miałam na jednej z imprez woalkę, taką w jakiej występowały modelki. Super szykowne paryskie dodatki – stwierdziła Ślotała.

Joanna Horodyńska

Ilona Felicjańska

Dawid Woliński, Karolina Nawojka Chałupińska

Pod wrażeniem baśniowego pokazu była również Anna Samusionek. – Niezwykłe show. Mogliśmy to podejrzewać widząc złotą podłogę i pozytywkę stojącą na środku wybiegu. Przede wszystkim ogromne wrażenia wizualne i muzyczne. Co najmniej kilka kreacji mi się podobało – stwierdziła aktorka.

Dawid Woliński

Dawid Woliński

Anna Samusionek

Aleksandra Mikołajczyk

Agnieszka Jastrzębska, Mateusz Motyczyński

Kolekcję, którą pokazał Woliński można zamawiać w nowym atelier Dawida na MYSIEJ 3. To właśnie tam znajduje się pracownia projektanta, mekka wzorów, tkanin, krojów oraz miejsce spotkań z klientkami. Natomiast specjalny projekt – suknia Lilou ozdobiona zawieszkami tej marki została wyeksponowana w warszawskim salonie Lilou przy ulicy ul. Mokotowskiej 63.

Agata Niżyńska Pokora

Ada Fijał

wybieg pokaz mody Dawida Wolińskiego

Fot. Studio 69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #