Gwiazdy na pokazie BOHOBOCO!

Posted in Maja Sablewska, Strona Główna

W warszawskim SOHO FACTORY duet BOHOBOCO zaprezentował swoją najnowszą kolekcję na sezon Wiosna/Lato 2013. Wśród gwiazd, które przybyły na pokaz były: Sonia i Maja Bohosiewicz, Marta Żmuda Trzebiatowska, Weronika Książkiewicz, Zosia Ślotała, Kaja Śródka, Tomasz Jacyków, Marta Kielczyk, Aldona Orman, Tola Szlagowska, Maja Sablewska, Dorota Williams, Rafał Cieszyński z żoną Alżbetą Leńską.

Michał Gilbert Lach i Kamil Owczarek tym razem pokazali kolekcję inspirowaną miejską dżunglą. – Inspiracją do naszej kolekcji było miasto, wycinek jakiejś ulicy, kobiety, które się na niej mijają, kawałek metropolii. Chcieliśmy pokazać kobietę od rana do wieczora – powiedział Kamil Owczarek.

Na wybiegu królowała biel, szarości, czerń, pudrowy róż i odcienie srebra. – Bardzo mi się podobał ten pokaz. Wspaniałe połączenia bieli z czernią, pudrowe róże, prześwitujące materiały. To bardzo kobieca kolekcja. Nie mam jeszcze w swojej szafie kreacji tego duetu. Na ich pokazie jestem po raz pierwszy. Najbardziej podobały mi się piękne prochowce – powiedziała Weronika Książkiewicz.

Była to kolekcja, która wpisuje się w trendy światowe. Ale chłopcy zostali wierni swoim formom, które od zawsze promują, podkreślając kobiece kształty. Gdy patrzy się na te projekty, to od razu wiadomo kto jej stworzył. To jest fajne, że tego nie zgubili. Konsekwentnie się tego trzymają. Widać też dla jakich klientek przygotowują swoje kolekcje. Są to kobiety, które pracują w biurach, chcą być eleganckie i jednocześnie chcą być modne. Myślę, że to jest bardzo wyrafinowana moda. W tej kolekcji jest wiele modeli, które mi się podobały. Jestem zresztą wielką fanką tego duetu. Bardzo mi się podobały wszystkie te ubrania, które miały podłużne linie, to jest bardzo dobre dla sylwetki. Zachwycająca była szczególnie pudrowa suknia. Myślę, że gdybym była taka chuda jak prezentująca ją modelka, to na pewno bym ją założyła – stwierdziła Zosia Ślotała.

Fot. Studio 69 – Maciej Cyran, Marcin Kmieciński

# # # # # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

 1. Stylowa

  21 marca 2013

  Agnieszka Szulim-Niestety, jej strój jest caly na nie. Jej długa spódnica postarzała ją.
  Marta Kielczyk-Jej styl określmy jako; „Odbicie w lustrze”. Za dużo błyskotków-drażnia oczy. Buty są jednak na czasie i nie mam nic do nich.
  Katarzyna Glinka-Jej czapka jest przeznaczona nie dla niej, lecz dla… klowna. Bluzka-chociaż czarna pogrubia i spodnie… TRAGEDIA! Nawet butami styl pogorszyła-nie, nie! Teraz już nie nosimy „szpikulcy” na nogach.
  Agnieszka Cegielska-Jakby jej sukienka była czarna to już jeden mały +. Z butami zrobiła to samo co Kasia Glinka.

  Odpowiedz

 2. Super są 🙂 Fajny demot z nimi znalazłam 🙂 W moim podpisie 🙂

  Odpowiedz