Gwiazdy na ramówce TVN

Wiosenna kolekcja TVN i Dawida Wolińskiego – Zobacz zdjęcia z konferencji!

Posted in Strona Główna

 Pokazem kolekcji Dawida Wolińskiego na wiosnę 2013 TVN rozpoczął swoją konferencję ramówkową podczas, której zaprezentowano przede wszystkim najnowszą kolekcję programową stacji. Imprezę prowadzili: Patricia Kazadi w duecie z Marcinem Prokopem.

 Wśród gwiazd nie zabrakło: Joanny Krupy, Małgorzaty Rozenek, Magdy Gessler, Kuby Wojewódzkiego, Ewy Drzyzgi, Joanny Jabłczyńskiej, Darii Widawskiej, Piotra Polka, Katarzyny Bujakiewicz, Magdaleny Różczki, Magdaleny Kumorek, Agnieszki Dygant, Leszka Lichoty, Oliviera Janiaka, Magdy Mołek oraz Doroty Wellman i Agnieszki Szulim.

 Magdalena Kumorek

Magda Mołek, Marcin Meller

Magda Gessler

Wśród nowości w ofercie programowej TVN znalazł się między innymi program „Na językach”, którego gospodynią jest Agnieszka Szulim, która wraz z gośćmi w każdą niedzielę podsumuje najciekawsze wydarzenia ze świata show-biznesu w mijającym tygodniu.

Leszek Lichota, Agnieszka Dygant

Katarzyna Bujakiewicz, Magdalena Różczka,

Kamil Durczok

Kolejną nowością będzie serial „Kocham. Enter” . Dwie dziewczyny podjęły się nie lada wyzwania. Postanowiły pomóc tym, którzy nie radzą sobie z uczuciami. Zatrudniły się w portalu, w którym służą pomocą i radą. Wystarczy napisać e-maila i wcisnąć enter. Serial zadebiutuje już 11 lutego.

Joanna Krupa

Joanna Jabłczyńska, Rafał Cieszyński, Sylwia Gliwa

TVN przygotował też paradokumentalny serial „Szpital”. Będą to wzruszające ludzkie historie, sceny trzymające w napięciu, ciekawe zagadki medyczne. Każdy z odcinków „Szpitala” tworzy odrębną całość. Ich finałem jest rozwiązanie zagadki medycznej oraz rozstrzygnięcie sytuacji prywatnej. Część medyczna wpisana jest bowiem w szeroki kontekst obyczajowy.

Joanna Jabłczyńska

Grażyna Wolszczak, Ewa Gawryluk, Katarzyna Walter

Wiosną widzowie TVN zobaczą też program „Bitwa o dom”. W programie tym na jednym z podwarszawskich osiedli, osiem rodzin będzie projektować, wyposażać i urządzać mieszkania według własnych pomysłów. Widzowie będą mogli śledzić wszystkie etapy prac – od projektowania, przez zakupy, przebudowę, aż po ostateczne dekorowanie wnętrz. Od stanu deweloperskiego po „parapetówkę”. Wszystko w ramach określonego czasu i budżetu. Każda z rodzin będzie mogła skorzystać z pomocy architekta, ale tylko jedna z nich ostatecznie dostanie klucze i będzie mogła się wprowadzić. Jak będzie przebiegać rywalizacja? Kto wygra bitwę?Odpowiedź już w kwietniu.

Elżbieta Starostecka

Dorota Wellman, Marcin Prokop

Michel Moran jako juror programu MasterChef skradł serca milionów Polaków. Jego słynne „oddaj fartucha” stało się hitem Internetu. Od 4 marca na antenie TVN będziemy mogli oglądać jak gotuje! Michel Moran – doświadczony szef kuchni i restaurator, zaprezentuje się widzom w roli „Doradcy smaku”.

Dorota Wellman, Magda Mołek, Marcin Meller

Dominika Gwit, Aleksandra Radwańska

Premierowy sezon bijącego rekordy popularności serialu „Lekarze” przyniesie kolejną porcję emocji, wzruszeń i dramatycznych zwrotów akcji. Ulubieni serialowi bohaterowie Polaków powracają na antenę TVN w świetnej formie, by w toruńskim szpitalu ratować zdrowie i życie pacjentów, często zapominając o tym, co boli ich samych. Do ekipy serialu dołączy Daniel Olbrychski, ojciec chirurga Maksa Kellera i jego serialowa żona Krystyna, która zagra Elżbieta Starostecka.

Czesław Mozil, Tatiana Okupnik, Kuba Wojewódzki

Ciekawie zapowiada się kolejna odsłona show „X Factor”. Do seksownej Tatiany Okupnik, nieco zakręconego Czesława Mozila i sypiącego bon motami Kuby Wojewódzkiego, dołączy w tym sezonie nowa, fenomenalna prowadząca – Patricia Kazadi. Po treningu na parkietach „You Can Dance. Po prostu tańcz!” Patricia przeniosła się na castingi „X Factor”, by wspierać adeptów wokalistyki.

Agnieszka Szulim, Olivier Janiak

Nowe rozdanie szykuje się w show „Top Model. Zostań Modelką”. W programie w roli jurorki zadebiutuje Katarzyna Sokołowska. Zarówno pozostali jurorzy, jak i produkcja są zgodni co do jednego – Sokołowska jest idealną osobą do tej roli. Od osiemnastu lat pracuje w kulisach największych pokazów mody. To ona odpowiada za pomysł i realizację. To ona – razem z projektantem – wybiera podczas castingu modelki, które pójdą w pokazie. To również od niej modelki uczą się choreografii.

Agnieszka Szulim, Michel Moran, Małgorzata Rozenek, Katarzyna Sokołowska, Joanna Krupa

Fot. Konrad Korgul, Maciej Cyran – Studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. brzydki ten WOLINSKI

    Odpowiedz