15. Charytatywny Bal Dziennikarzy

Posted in Strona Główna

15. Charytatywny Bal Dziennikarzy odbył się tradycyjnie w Auli Politechniki Warszawskiej. Tego wieczoru politycy bawili się razem z dziennikarzami. A wszystko w szczytnych celach – dochód z imprezy ma zostać przeznaczony na świetlice środowiskowe i terapeutyczne dla dzieci i młodzieży, a także na Fundację „Akogo?” Ewy Błaszczyk.

Gospodarzami jubileuszowego balu byli Marta Kuligowska i Marcin Meller. Na scenie pojawili się członkowie Rady i Zarządu Fundacji Charytatywny Bal Dziennikarzy: Iwona Maruszak, Maria Bnińska, Katarzyna Meller, Katarzyna Kolenda-Zaleska, Piotr Najsztub i Monika Olejnik.

Chociaż na balu nie było prezydenta ani premiera, nie zabrakło polityków. Pojawili się: Jacek Rostowski, Adam Szejnfeld, Wojciech Olejniczak, Grzegorz Napieralski, Krzysztof Kwiatkowski, Roman Giertych. 

Wśród gości szczególną uwagę zwracały: Monika Olejnik, która przybyła u boku swojego partnera Tomasza Ziółkowskiego i zaprezentowała się w bardzo odważnej czarnej, wieczorowej sukni z dużym wycięciem oraz Beata Tadla, która wybrała kreację ze sporym dekoltem. Dziennikarka pojawiła się na balu w towarzystwie swojego znajomego Adriana Furgalskiego.

Ciekawie prezentowały się także: Kinga Rusin w sukience z odkrytym ramieniem oraz Paulina Sykut w kreacji z odkrytymi plecami. Na balu pojawili się również: Krzysztof Materna z żoną, Karolina Malinowska i Olivier Janiak, Magda Gessler, Anna Popek, Grażyna Torbicka z mężem oraz  Grzegorz Miśtal z żoną, Jacek Żakowski z żoną, Jacek Cygan z żoną i Agnieszka Szulim, która wystąpiła w spodniach i białej marynarce. Nie zabrakło Magdy Gessler, Ewy Wachowicz, Andrzeja Mleczki z Moniką Janowską, Doroty Williams.

Wieczór uświetnił brawurowy występ zespołu „Perfect”, który na scenę zaprosił swoją fankę – Beatę Tadlę. Oklaskiwano także „Poparzonych kawą trzy”.

Fot. Studio 69 – Maciej Cyran, Konrad Korgul

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

One thought

  1. Pani Grażyna Torbicka jak zwykle piękna i elegancka. Gratulacje!

    Odpowiedz