Terentiew, Popielewicz, Sykut, Warchulska, Niklińska, Grabowska

Gwiazdy na wiosennej ramówce Polsatu – Dużo zdjęć!

Posted in Paulina Sykut, Strona Główna

Anna Głogowska, Piotr Gąsowski, Joanna Liszowska, Agata Młynarska, Nina Terentiew, Maja Hirsh, Mateusz Damięcki, Urszula Grabowska, Marysia Niklińska, Urszula Dębska, Alan Andersz,Joanna Kulig, Agnieszka Więdłocha, Przemysław Sadowski, Agnieszka Warchulska – lista gwiazd, które przybyły do warszawskiego Klubu Space na wiosenną ramówkę Polsatu była bardzo długa.

Prezentację nowości stacji rozpoczął występ grupy tanecznej, w której na pierwszym planie mogliśmy podziwiać Annę Głogowską, zawodową tancerkę najwyższej międzynarodowej klasy „S” w tańcach latynoamerykańskich i standardowych. I nic dziwnego skoro wspólnie z Maćkiem Dowborem poprowadzi taneczne show „Tylko taniec. Got to Dance”.

W Polsacie zatrudnienie znalazła nie tylko Anna Głogowska, ale też jej życiowy partner Piotr Gąsowski, który poprowadzi program „Kalambury z gwiazdami”, który poprowadzi Piotr Gąsowski. W teleturnieju udział wezmą dwie 4-osobowe drużyny złożone z najpopularniejszych gwiazd polskiego kina, telewizji i sportu, których zadaniem będzie odgadywanie haseł.

Nina Terentiew, Piotr Gąsowski

Zofia Czerwińska, Józef Mika

Urszula Grabowska, Nina Terentiew, Maria Niklińska

Urszula Grabowska

Wśród nowości jakie zaproponuje widzom Polsat znalazł się serial kryminalny „Na Krawędzi”, który już teraz zapowiada się na hit. Główną rolę gra w nim Urszula Grabowska, a jej córkę Marysia Niklińska. W serialu zobaczymy także: Przemysława Sadowskiego, Maję Hirsch, Agnieszkę Warchulską, Krzysztofa Pieczyńskiego, Mirosława Bakę.„Na krawędzi” to historia Marty Sajno (Urszula Grabowska), silnej, niezależnej kobiety, samotnie wychowującej córkę Annę (Maria Niklińska). Marta jest majętną bizneswoman, która po wielu latach wraca z Kanady do Polski, by wyrównać rachunki z przeszłości. Długo i cierpliwie planowała zemstę na tych, którzy przed dwudziestu laty tak bardzo ją skrzywdzili.Chce sama wymierzyć sprawiedliwość. Po kolei odnajduje swoich dawnych prześladowców by odebrać im to, co kochają najbardziej: władzę, pieniądze i prestiż.

Urszula Dębska z partnerem

Urszula Dębska

Paulina Sykut

Trzecia edycja tanecznego show „Tylko taniec. Got to Dance” zaskoczy wszystkich! Nietuzinkowi uczestnicy, pasjonaci stylów tanecznych, o których wielu z nas nigdy dotąd nie słyszało znów zawładną sceną. Oceniać ich będzie jury w zmienionym składzie: Joanna Liszowska, Alan Andersz, Michał Malitowski oraz ceniona choreograf, tancerka i guru hip hopu – Anna „Youya” Jujka.

Olga Bołądź

Nina Terentiew, Mirosław Błaszczyk, Igor Herbut (Lemon)

Nina Terentiew

W lubianym przez widzów serialu„Przyjaciółki” prócz znanych już z pierwszej serii tytułowych przyjaciółek: Joanny Liszowskiej, Małgorzaty Sochy, Magdy Stużyńskiej-Bauer i Anity Sokołowskiej pojawią się: Adam Krawczyk, Agnieszka Sienkiewicz, Ewa Kasprzyk, Katarzyna Galica, Marcin Korcz, Natalia Klimas, Nicole Bogdanowicz, Jan Monczka, Maciej Brzoska, Jakub Świderski oraz Gabriela Oberbek.

Michał Malitowski z partnerką

Maria Niklińska, Urszula Grabowska

Maja Hirsch

Nowością na antenie stacji będzie paradokumentalny serial „Zdrady”, którego bohaterów łączy ten sam problem – podejrzewają swoich życiowych partnerów o zdradę. W odkryciu prawdy pomaga im prywatny detektyw wraz ze sztabem specjalistów i przy użyciu nowoczesnych technik operacyjnych. Po zapoznaniu się z wynikami pracy detektywa, zainteresowani decydują czy chcą zaprzestać dochodzenia, czy też je kontynuować i przyłapać swoją „drugą połowę” na gorącym uczynku. Każdy odcinek to nowa historia i mnóstwo nowych emocji.

Łukasz Płoszajski

Joanna Liszowska

Jakub ŒŚwiderski

Dominika Kojro

Anna Głogowska, Michał Malitowski, Ania YOUYA Jujka

Anna Głogowska

Anna Głogowska

Aleksandra Zienkiewicz

Aleksandra Szwed

Agnieszka Warchulska, Przemysław Sadowski

Agnieszka Popielewicz

Agata Młynarska

Fot. Maciej Cyran, Paweł Mazurek – Studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

 1. brehha

  22 marca 2013

  A gdzie jest gwiazda nad gwiazdami i ikona w jednym z krotkimi nózkami,odchudzona, projektantka,pisarka „seksi” mama, niania,psycholożka od zajęcy zwana pyza???????????

  Odpowiedz

 2. Stylowa

  21 marca 2013

  Nina Terentiew-Jej torebka wogóle nie jest dopasowana do stroju, a pomarańczowa bluzka budzi niepokój.

  Odpowiedz