Malinowska, Janiak, Niklińska, Sephora Trend Report

Gwiazdy przygotowane do wiosny – Sephora Trend Report

Posted in Strona Główna

Tego wyjątkowego popołudnia marka Sephora odkodowała trendy na sezon wiosna/lato 2013. W imprezie wzięły udział między innymi: Paulina Sykut, Agnieszka Cegielska, Tamara Arciuch, Marysia Niklińska oraz Anna Czartoryska. Sephora Trend Report poprowadzili Karolina Malinowska i Olivier Janiak.

 Sephora, największa sieć perfumerii na świecie, część modowego koncernu LVMH (Moët Hennesy – Louis Vuitton) grupującego najbardziej luksusowe marki na świecie, dwa razy w roku prezentuje najgorętsze światowe trendy i nowości w makijażu, pielęgnacji i zapachach. Tak było i tym razem.

Olivier Janiak, Karolina Malinowska Sephora

Agnieszka Cegielska

Podczas imprezy Sephora Trend Report nie zabrakło emocji: pokazy makijażu w wykonaniu światowej sławy wizażystów, najnowsze kolekcje kosmetyków, Teatr Zapachów, czyli występy tancerzy ilustrujące najgorętsze nowości zapachowe – to tylko nieliczne z atrakcji, które przygotowano.

Maria Niklińska, Louis Emile Lebielle

Tamara Arciuch

Paulina Sykut, Anna Czartoryska, Sara Biria, Maria Niklińska, Tamara Arciuch, Agnieszka Cegielska

 Gość specjalny, Sara Biria, główna makijażystka Sephora PRO Beauty Team USA pokazała jak w nowym sezonie nosić pudrowe pastele. Eksperci marek Clarins, Dior, Estēe Lauder, Givenchy, Shiseido i Sephora przedstawili nowe kolekcje i najważniejsze nowości urodowe tego sezonu.

Sephora

Maria Niklińska, Sergiusz Osmański

Sara Biria, Olivier Janiak, Karolina Malinowska

Tamara Arciuch

Anna Czartoryska

Maria Niklińska

Paulina Sykut

Anna Czartoryska

Fot. Ania Mioduszewska/Studio69

# # # # # # # # # # #

2 thoughts

  1. Tylko Sykut wygląda fajnie

    Odpowiedz

  2. jak zwykle nuda, nuda i nuda pogania. przestancie sie wogole pokazywac boscie smutni i bylejacy. mowie o prowadzacych te przyglupiasta strone. dajcie sobie spokoj bonie macie nic do pokazania i powiedzenia. nie meczcie sie.

    Odpowiedz