Gala MSW

Gwiazdy na gali MSW

Posted in Strona Główna

To był bardzo emocjonujący wieczór, podczas którego miała miejsce premiera wyjątkowego wydarzenia..

Andrzej Supron, Weronika Marczuk, Krzysztof Szewczyk, Stefan Friedmann, Wojciech Gąssowski, Paweł Nastula, Żora Koroliov z żoną oraz Piotr Zelt i Andrzej Strejlau spotkali się na gali inaugurującej Superligę MSW czyli rozgrywki o Klubowe Mistrzostwa Polski w Mieszanych Sztukach Walki, w których o tytuł Mistrza Polski rywalizują reprezentacje dziesięciu miast: Bydgoszczy, Gdyni, Łodzi, Katowic, Krakowa, Olsztyna, Poznania, Szczecina, Wrocławia oraz Warszawy.

Weronika Marczuk, Andrzej Supron

Weronika Marczuk

Ryszard Adamus, Dorota Wardyńska

Pomysłodawcą projektu jest Ryszard Adamus, znany między innymi z opieki nad zespołem RAP, którego jest współtwórcą. Premierę cyklicznego wydarzenia firmowanego jego nazwiskiem prowadził Marek Włodarczyk. Gospodarzem kolejnych rozgrywek będzie Piotr Zelt. Podczas tego wieczoru obchodzono także imieniny ojca chrzestnego Superligi MSW Ryszarda Adamusa.

Ryszard Adamus

Andrzej Supron, Pawel Nastula

Krzysztof Szewczyk, Ryszard Adamus

Lubię męskie sporty. Mój tata w młodości boksował. To jest na tyle emocjonujące i klarowne w zasadach widowisko, że jeśli komuś nie dzieje się specjalna krzywda, to lubię je oglądać. W miarę możliwości staram się uczestniczyć w tego typu galach, oglądam rozgrywki MMA. Mam już nawet swojego idola w Polsce. Są ciężkie chwile w tym sporcie, nieraz mocno je przeżywam, ale rozumiem to, tak samo jak rozumiem piłkę nożną. Myślę, że takie zamiłowania wynosi się z dzieciństwa – powiedziała Weronika Marczuk.

MSW - Mieszane Sztuki Walki

MSW - Mieszane Sztuki Walki

Marcin Klimczak

Tomasz Iwan, Natalia Jakuła

Rafał Brzozowski

Stefan Friedmann

Weronika Marczuk, Andrzej Strejlau

fot. Maciej Cyran

# # # # # # # # # # # # # # #