Wiktory - Baar, Prokop, Janowski

Wiktory rozdane – Gwiazda „Na dobre i na złe” i Robert Janowski nagrodzeni!

Posted in Strona Główna

Na Zamku Królewskim w Warszawie ogłoszono wyniki 28. edycji Wiktorów, przyznawanych przez Akademię Telewizyjną. Odkryciem Roku uznano aktorkę Kamilę Baar, znaną z serialu w “Na dobre i na złe”.

Osobowością Roku natomiast ogłoszono dziennikarza i prezentera telewizyjnego, Marcina Prokopa. Wiktor publiczności przypadł w udziale Robertowi Janowskiemu, gospodarzowi programu „Jaka to melodia”, któremu jak widać nie zaszkodził ani rozwód, ani afera futrzana, w którą wplątała się ostatnio jego była już narzeczona Monika G.

Kamila Baar

Kamila Baar, Bronisław Komorowski

Kamila Baar, Jan Englert

W kategorii Komentator  Wiktora otrzymał dziennikarz sportowy TVP Przemysław Babiarz, a w kategorii Prezenter telewizyjny triumfował Jarosław Kuźniar – prowadzący program „Wstajesz i wiesz”. W kategorii  Producent programu nagrodzono Michała Kwiecińskiego, który ma na swoim koncie produkcję seriali “Czas honoru” i “Hotel 52”.

Przemysław Babiarz

W kategorii Polityk Roku 2012, Wiktora otrzymał prezydent Bronisław Komorowski, a Sportowcami Roku zostali: Justyna Kowalczyk i Tomasz Majewski. Statuetkę dla Aktora Telewizyjnego Roku otrzymał Andrzej Grabowski.

Marcin Prokop

Super Wiktory 2012 powędrowały do rąk aktorki Danuty Szaflarskiej i dziennikarza Tadeusza Sznuka, prowadzącego teleturniej „Jeden z dziesięciu” w TVP 2. Super Wiktora Specjalnego otrzymał natomiast teolog ks. Michała Hellera.

Agnieszka Jastrzębska(Gala)

Krzysztof Ibisz

Na uroczystość przybyli między innymi: Andrzej Wajda, Grażyna Torbicka, Krzysztof Zanussi, Zbigniew Zamachowski i Monika Richardson, Daniel Olbrychski i Nina Terentiew, a także: Natalia Lesz, Kuba Wesołowski z partnerką Agnieszką Szczurek, Krystyna Mazurówna. Galę wręczenia Wiktorów 2012 poprowadził Robert Janowski.

Jan Englert, Beata ŚŒcibakówna

Monika Kuszyńska

Jakub Wesołowski z partnerką Agnieszką Szczurek

Krystyna Loska, Grażyna Torbicka

Michael Moran z żoną

Kamila Baar, Wojciech Błach

Sławomir Zieliński, Nina Terentiew

Patricia Kazadi

Monika Richardson, Zbigiew Zamachowski

Joanna Moro

Natalia Lesz

Fot. Paweł Mazurek, Konrad Korgul/Studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #