Doda,Herbuś, Czartoryska

Gwiazdy na pokazie Pierre Balmain – Dużo zdjęć!

Posted in Strona Główna

Zobacz zdjęcia z pierwszego pokazu tej marki w Polsce!

Zofia Ślotała, Karolina Malinowska, Anna Wendzikowska, Ada Fijał, Edyta Herbuś, Tomasz Kammel, Anna Popek, Mariola Bojarska, Maja Sablewska, Doda, Aneta Kręglicka, Marta Grycan, Joanna Horodyńska, Dawid Woliński, Marcin Tyszka, Sylwia Gliwa, Beata Tadla – lista gwiazd, które przybyły do Ufficio Primo na pokaz marki Pierre Balmain na jesień i zimę 2013/2014, była bardzo długa.

Dorota DODA Rabczewska

Dawid Woliński, Katarzyna Sokołowska, Marcin Tyszka

Wydarzenie zapowiadane jako najbardziej nowoczesny i zaskakujący pokaz mody w Polsce, przeniosło gości na tętniącą życiem paryską ulicę. Inspiracją pokazu był jeden z najbardziej kultowych klubów w Paryżu Les Bains Douches oraz dekadenckie hotele Nicei i Francuskiej Riwiery. Na wybiegu królowała czerń i biel.

Marta Grycan

Malwina Wędzikowska, Rinke Rooyens

Nareszcie dotarła do nas ta marka, bo bardzo ją lubię. Polskie kobiety zasługują na przepiękne stroje. Mam w swojej szafie między innymi buty tej marki. W tej kolekcji najbardziej podoba mi się zestawienie czerni z bielą. To trendy, które są obecnie bardzo aktualne. Moją uwagę zwróciły choćby kombinezony z bardzo lejącego materiału, podkreślające zgrabną linię ciała oraz długie, zwiewne suknie, które są super seksi czy świetnie skrojone garnitury. To wszystko podkreśla zgrabną sylwetkę i wydobywa kobiece piękno – powiedziała zachwycona pokazem Edyta Herbuś.

Edyta Herbuœś

Maja Sablewska i Dorota DODA Rabczewska

Maja Sablewska

Pierre Balmain jest taką odnogą głównego Balmain, którego jestem wielką fanką. Jestem szczęśliwą posiadaczką kilku rzeczy tej marki. Są kosmicznie drogie, w związku z powyższym nie zawsze mogę sobie na nie pozwolić. Ale za każdym razem kiedy wychodzi kolekcja Balmain jest ona marzeniem każdej dziewczyny, która lubi modę. Z pokazywanej dzisiaj kolekcji podobało mi się kilka rockowych rzeczy na scenę z frędzlami – stwierdziła Doda.

Karolina Ferenstein Kraśœko

Zainteresowanie pokazem było ogromne –powiedziała organizator imprezy Karolina Ferenstein-Kraśko. – Mam nadzieję, że nasi goście mogli naprawdę poczuć się częścią spektaklu: obejrzeć kolekcję z bliska, posłuchać muzyki na żywo, a po pokazie swobodnie porozmawiać z dystrybutorami A&P BRANDS czy przedyskutować najciekawsze projekty z przyjaciółmi. Dodam, że dzięki oprawie multimedialnej firmy Toshiba, cały pokaz został sfilmowany można go było jeszcze raz podziwiać na rozstawionych w sali telewizorach.

Kaja ŒŚódka

Beata Tadla

Joanna Horodyńska

Dorota Williams

Antoni Antek Królikowski z partnerką Laura Breszka

Anna Wendzikowska, Marcin Paprocki, Mariusz Brzozowski, Ada Fijał

Anna Wendzikowska

Anna Czartoryska, Zofia Maria ŒŚlotała

Anna Czartoryska

Aneta Kręglicka

Agnieszka Jastrzębska, Karolina Ferenstein

Agata Nizińska Pokora

Ada Fijał

Ada Fijał, Wojciech Grzybała

Michał Żebrowski z żoną Aleksandra Adamczyk

Sylwia Gliwa

Tomasz Ziółkowski, Monika Olejnik

Kamila Szczawińska, Karolina Malinowska, Zofia Maria ŒŚlotała

Fot. Maciej Cyran, Ania Mioduszewska/Studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #