Otwarcie hotelu BRANT

Kuba Wesołowski otworzył Hotel Brant!

Posted in Strona Główna

Aktor, znany z serialu „Na Wspólnej” i „Czas Honoru” teraz sprawdzi się w nowej roli. Właśnie otworzył Brant Hotel & Restaurant.

Na jego inaugurację  gospodarz zaprosił tłum gości. Wśród nich byli: koleżanka z planu serialowego Igora czyli Małgorzata Socha z mężem, Agnieszka Więdłocha, Ryszard Kalisz, Katarzyna Figura, Olivier Janiak i Karolina Malinowska, Agnieszka Szulim, Miss Polonia 21012 Paulina Krupińska, Robert Sowa oraz Antoni Królikowski z partnerką.

Małgorzata Socha, Karolina Malinowska

Katarzyna Figura, Jakub Wesołowski

Wieczór uświetnił długo oklaskiwany mini recital Macieja Zakościelnego. Niespodzianką wieczoru był tort urodzinowy i gromkie „Sto lat” odśpiewane spontanicznie dla prowadzącego imprezę Oliviera Janiaka, który tego wieczoru obchodził swoje 39 urodziny.

Olivier Janiak, Karolina Malinowska,

Małgorzata Socha, Jakub Wesołowski

Nowe dziecko Kuby Wesołowskiego i jego wspólnika Sebastiana prezentuje się okazale. Luksusowy Hotel „Brant” położony w samym sercu Mazowieckiego Parku Krajobrazowego oferuje swoim gościom 140 miejsc noclegowych. Na jego nazwę wybrano określenie, które w XVII wieku opisywało wyjątkowo cenny klejnot. Goście na jego otwarcie stawili się tłumnie. Przywitał ich rozemocjonowany Kuba Wesołowski, któremu towarzyszyła narzeczona Agnieszka Szczurek.

Paulina Krupińska, Agnieszka Szczurek

Ryszard Kalisz, Agnieszka Szulim

Gościnne podwoje hotelu Brant zaoferowały swoim pierwszym gościom wyśmienity poczęstunek. Serwowano między innymi zupę szparagową z jabłkiem, różnego rodzaju tatary, przyrządzane na oczach gości, pyszne mięsa, sałaty oraz trunki. Gdy atmosfera była już bardzo gorąca gospodarz wraz z prowadzącym wieczór Olivierem Janiakiem zaprosili zebranych na koncert Macieja Zakościelnego, który tego wieczoru brawurowo wykonał między innymi znany i lubiany utwór „Jej portret”.

Agnieszka Więdłocha, Jakub Wesołowski

Agnieszka Więdłocha

Agnieszka Jastrzębska

Ten wieczór należy do dwóch dżentelmenów, którzy przy okazji tego projektu stali się facetami z krwi i kości – mówił Olivier Janiak. – Ten hotel powstał tak naprawdę z serducha. Mam nadzieję, że jesteście tu Państwo nie po raz ostatni, że będziecie tutaj często – mówił Kuba Wesołowski.

Katarzyna Ziemska, Jakub Wesołowski, Wojciech Ziemski

Agnieszka Szulim

Wojciech Szuchnicki z narzeczoną

Jakub Wesołowski z partnerką Agnieszką Szczurek

Antoni Antek Królikowski z partnerką Laura Breszka

Małgorzata Socha z mężem, Jakub Wesołowski

Maciej Zakoœcielny, Jakub Wesołowski

Olivier Janiak

Olivier Janiak, Karolina Malinowska, Jakub Wesołowski z partnerką Agnieszka Szczurek

Maciej Zakościelny

Fot. Maciej Cyran/Studio69

# # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # # #

2 thoughts

 1. nie polecam tego hotelu. przyjechałem w interesach, mam o 8-ej ważne spotkanie, a tu pietro niżej impreza w nocy. Obsługa hotelu mówi, że jak jest grupa to cisza nocna nie obowiązuje. Umieszczono mnie w pokoju akurat pod imprezą.
  Dziękuje za taki relaks i za taki wypoczynek.
  Liczy się tylko $
  Słoma z butów…

 2. Hotel jest świetnie urządzony, bardzo miła i uprzejma obsługa. Ostatnimi czasy szczyci się niedzielnymi brunchami.
  My to sprawdziliśmy 🙂

  smakistolicy.pl

Comments are closed.